Securitas

Administracja biurowa, Ochrona

O Securitas

Securitas AB to globalny lider wśród firm świadczących usługi ochrony osób i mienia. Wszystkie spółki, które tworzą Securitas AB, działają łącznie w 53 krajach na całym świecie. W Polsce przedsiębiorstwo funkcjonuje od 1996 roku w ramach trzech marek - Securitas Polska, Securitas Services oraz Securitas East - zatrudniających prawie 7 tysięcy pracowników.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Taka sobie firma

Ochrona
Długiej przyszłości im nie wróżę skoro branża jest taka konkurencyjna. Widać co się dzieje na rynku. Ze swojego doświadczenia wiem że tu jest bardzo duży spokój i mili ludzie na co dużo ludzi patrzy. Za każdym razem przy układaniu grafiku mnie pytali jak mi pasuje nic nie było narzucone z góry że ma tak być i już. Podobno jak się porówna do innych firm w tej branży to mają niezłe warunki. Strach się bać co jest gdzieś indziej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Ochroniarz (Praca)

Branża: OchronaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2014
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Po rozmowie kwalifikacyjnej w Securitas wyszedłem praktycznie z pracą. Przyjmują ludzi którzy spełniają parę kryteriów i są chętne do szybkiego rozpoczęcia pracy. Mnie kierownik zapytał o niekaralność, czy potrafię obsługiwać komputer i czemu chcę u nich pracować. Jestem młody i ta praca ma być na przeczekanie, więc mu to powiedziałem.

A i wymagają chyba dobrego stanu fizycznego. Podobno wszystko zależy od tego, gdzie się pracuje. Czy to jakieś osiedle strzeżone, czy jakiś obiekt przemysłowy, czy jeszcze coś innego. Pytają czy się ma grupę inwalidzką albo rentę. Kierownik też sprawdził dokumenty, które kazali ze sobą przynieść.

Rozmowa była bardzo szybka i konkretna. Jeszcze mówił o polityce firmy. Jak pracują, ile godzin, ile dają na rękę za godzinę.