FABRYKA MEBLI "FORTE" SA

Logo FABRYKA MEBLI "FORTE" SA
+ Dodaj opinię
FABRYKA MEBLI "FORTE" SA
501+

Jesteśmy czołowym polskim i jednym z największych w Europie producentem oraz eksporterem mebli do samodzielnego montażu. Spółka powstała w 1992 roku, a w 1996 zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie SA. W pięciu nowoczesnych oddziałach zlokalizowanych w Ostrowi Mazowieckiej, Suwałkach, Białymstoku i Hajnówce zatrudniamy ponad 3500 pracowników. 

Kariera w FABRYKA MEBLI "FORTE" SA
więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Kogo szukamy?

Kariera

Wartości

Atmosfera

Rozwój

Dla młodych rodziców

Nie szukamy ideałów

Stawiamy na osoby, które chcą współtworzyć FORTE, a nie tylko tu pracować. Zatrudniamy fachowców – bez względu na wiek, płeć czy poglądy. Każdy z nas jest inny, więc możemy się uzupełniać i uczyć od siebie. Czujemy się dumni z tego, że ponad 600 pracowników działa z nami od początku istnienia firmy, czyli już 27 lat! Jeżeli jesteś osobą ciekawą świata, lubisz wyzwania, nie chcesz stać w miejscu, cenisz swoją indywidualność, a praca w zespole nie stanowi dla Ciebie problemu, dołącz do nas! Czekamy na ludzi odważnych, którzy nie boją się wyrażać własnego zdania, a przy tym szanują poglądy innych i potrafią efektywnie współpracować.

Twój Mocny Start!

Na dobry początek – Twój Mocny Start. To pogram stażowy skierowany do absolwentów i studentów ostatnich lat, szczególnie kierunków technicznych, ale także innych, np. związanych z projektowaniem mebli. Co zyskasz, przystępując do Programu? - Rozpoczniesz karierę zawodową w jednej z najnowocześniejszych firm produkcyjnych w Europie. - Poznasz doskonałych praktyków z wielu dziedzin branży drzewnej i meblarskiej. - Będziesz współtworzyć produkty, które trafiają do mieszkań na całym świecie. Nasze meble znajdziesz m.in. w największych sieciach meblowych Niemiec, Francji, Hiszpanii czy Portugalii. Od stażysty do dyrektora! Wielu naszych pracowników rozpoczynało karierę na najniższych szczeblach, a dziś są kluczowymi osobami w swoich obszarach. Dołącz do nas, poznaj ich historie i stwórz własną.

Nasze firmowe DNA

Naszą kulturę organizacyjną określają cztery wartości, które towarzyszą nam w codziennych relacjach: Współpraca – w natłoku zadań, zawrotnym tempie życia zapominamy, że to, co nas różni, również łączy. Odmienność pozwala dostrzec potrzebę zmiany, napędza, skłania do dyskusji i współdziałania. Odpowiedzialność – to nie liczba przyjętych zobowiązań. To chęć poprawy jakości życia. Wsłuchujemy się w potrzeby pracowników, klientów, partnerów biznesowych oraz lokalnych społeczności i w oparciu o nie wyznaczamy kierunki rozwoju firmy. Rozwój – Przyjazne miejsce pracy, a także możliwość rozwoju pracowników są dla nas równie ważne, jak nowe technologie i produkty. Wrażliwość – tak dużo dzieje się wokół nas – wrażliwość pozwala zatrzymać się z uwagą, otworzyć na potrzeby innych i docenić to, co na pozór niewidoczne.

Liczy się nie tylko biznes

Siatkówka, żagle, kręgle, piłka nożna, a może kolarstwo? Wspieramy pasje naszych pracowników i umożliwiamy im rozwój nie tylko w pracy. Nie wiesz, co zrobić z wolnym czasem po godzinach? Przyjdź na wspólny trening. Masz pomysł na poprawę życia mieszkańców? Zgłoś go do programu FORMY – FABRYKA INICJATYW PRACOWNICZYCH. A latem – koniecznie – wpisz do kalendarza i bądź z nami na Suwałki Blues Festival.

ROZWÓJ – jedna z czterech wartości FORTE

Można go wyrażać w liczbie sprzedanych produktów, wysokości osiągniętych dochodów czy wielkości inwestycji. To jednak nie tylko one świadczą o rozwoju. Firmę tworzą ludzie. Dzięki ich talentom, wiedzy i kompetencjom możliwy jest ciągły postęp. Prowadzimy Akademię FORTE, w ramach której pracownicy mogą rozwijać swoje umiejętności oraz podnosić kwalifikacje. Zależy nam na tym, aby każdy czuł się dobrze na swoim stanowisku pracy, dlatego dopingujemy i zachęcamy do poszukiwania własnej ścieżki w firmie – takiej, która będzie najlepiej odpowiadać indywidualnym zainteresowaniom oraz predyspozycjom. Prowadzimy regularne Rozmowy Rozwojowe ułatwiające ten proces.

Przyzakładowe przedszkola firmowe „Żółty Słonik”

Jesteśmy dumni z tego, że FORTE posiada aż dwie placówki przedszkolne z oddziałami żłobkowymi, które w istotny sposób pomagają pracującym u nas rodzicom w organizacji opieki nad ich pociechami. Zajęcia w placówkach prowadzone są w systemie polsko-angielskim, na podstawie autorskiego programu edukacyjnego. Nasze przedszkolaki od pierwszego dnia pobytu w „Żółtym Słoniku” mają kontakt z językiem angielskim, dzięki czemu już po ukończeniu przedszkola z łatwością się nim posługują. Budynki obu przedszkoli wybudowano w bliskim sąsiedztwie fabryk w Ostrowi Mazowieckiej i Suwałkach, według innowacyjnych projektów. Zachwycają nie tylko dzieci i rodziców, lecz także projektantów, architektów oraz urbanistów, którzy wyróżniają je w prestiżowych konkursach.

Benefity

Sprawdź, na jakie benefity pracownicze możesz u nas liczyć

Tak to u nas wygląda!

Obejrzyj zdjęcia biura, z wydarzeń firmowych i inne

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej

+6 zdjęć

Opinie o FABRYKA MEBLI "FORTE" SA

(8)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

Wyróżniona opinia

8 opinii

3.9

4.6Atmosfera

3.3Benefity

3.4Możliwość rozwoju

3.4Wynagrodzenie

4.6Work/life balance

05.05.2018
3.8

Mam dobre wspomnienia

Fabryka mebli „Forte” to świetne miejsce do zdobywania doświadczenia. Ja tam właśnie zaczynałem i zdobyłem sporą dawkę wiedzy i umiejętności, które również teraz mi się przydają. Mogę więc powiedzieć, że zdecydowanie było warto. Jakbym miał opisać, co mi się najbardziej podobało to na pewno atmosfera, godziny pracy, możliwość rozwijania się i benefity. Wynagrodzeni...
więcej
Czy ta opinia jest przydatna?
tak 1
nie 1

Nasze social media

Zobacz profile firmy w social media

Oferty pracy FABRYKA MEBLI "FORTE" SA

(0)

Przejrzyj polecane i wciąż dostępne oferty

Brak ofert

W tym momencie nie znaleźliśmy żadnych aktualnych ofert tego pracodawcy. Spróbuj ponownie za jakiś czas.