Logo Genpact

Genpact

201-500

Jesteśmy otwartym na zmiany, digitalizację i wykorzystywanie sztucznej inteligencji liderem globalizacji usług i technologii oraz pionierem w zakresie zarządzania procesami biznesowymi dla firm na całym świecie. Obsługujemy procesy z zakresu finansów, rachunkowości, ubezpieczeń, bankowości, zakupów, zarządzania łańcuchem dostaw, obsługi klienta. Stawiamy na różnorodność w zespołach, w których zarówno umiejętności, jak i doświadczenie oraz potencjał pracowników są w pełni wykorzystywane.

Kariera w Genpact
więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Kogo szukamy?

Kariera

Wartości

Rozwój

Warunki

Co robimy?

Doświadczenie jest ważne, ale dla nas nie najważniejsze

Poszukujemy osób chętnych do nauki, zmotywowanych do pracy w korporacji, niebojących się wyzwań. Zależy nam na kandydatach, którzy chcieliby nie tylko rozpocząć karierę zawodową u naszego boku, lecz także przede wszystkim zostać z nami na dłużej. Nie zawsze wymagamy doświadczenia zawodowego, więc jeśli nie brałeś jeszcze udziału w żadnej rekrutacji i na ofertę pracy aplikujesz po raz pierwszy, dla nas nie będzie to problemem! Jesteśmy otwarci na osoby, które dopiero skończyły studia– mają wiedzę teoretyczną i są gotowe na zdobywanie umiejętności praktycznych. Obsługujemy procesy, w których decyzyjnym wyznacznikiem jest dobra znajomość języka obcego, np. angielskiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego, norweskiego, niderlandzkiego, duńskiego, hebrajskiego czy tureckiego. To może być Twój atut!

Benefity

Sprawdź, na jakie benefity pracownicze możesz u nas liczyć

Tak to u nas wygląda!

Obejrzyj zdjęcia biura, z wydarzeń firmowych i inne

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej

+10 zdjęć

Opinie o Genpact (6)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

Wyróżniona opinia

6 opinii

4.0

4.7Atmosfera

4.2Benefity

3.2Możliwość rozwoju

3.5Wynagrodzenie

4.5Work/life balance

11.07.2016
4.4

Naprawdę mi się tam podobało

To był pierwszy sensowny pracodawca na jakiego trafiłam. Nawet po pewnym okresie pracy u nich nie bardzo miałam się do czego przyczepić i odeszłam tylko dlatego, że potrzebowałam jakiejś zmiany a nie zanosiło się na awans. Praca momentami może się wydawać nudna. Oprócz ewentualnej nudy i korporacyjności wszystko mi się podobało. Wynagrodzenia dobre, dużo benefit...
więcej

Nasze social media

Zobacz profile firmy w social media

Oferty pracy Genpact (0)

Przejrzyj polecane i wciąż dostępne oferty

Brak ofert

W tym momencie nie znaleźliśmy żadnych aktualnych ofert tego pracodawcy. Spróbuj ponownie za jakiś czas.