Addit

Przemysł / Produkcja

O Addit

Addit Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i sprzedażą elementów wykonywanych z blach, a także świadczeniem usług doradczych. Firma istnieje na rynku od 20 lat - obecnie współpracuje z poddostawcami z Europy Zachodniej i Środkowej, Azji Południowo-Wschodniej oraz ze spółką siostrą znajdującą się w Venlo. Główna siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Węgrowie.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Genialne środowisko pracy

Anonimowo
MIejsce pracy jak wiele innych zarówno ze swoimi plusami, jak i minusami. Ogółem całkiem fajna firma i choć nie pracowałem tu zbyt długo to dobrze wspominam ten czas. Obowiązków jest sporo i można to uznać za plus, bo przynajmniej nie jest nudno. Niestety szkoda, że w parze z ilością obowiązków nie idzie wysokość wynagrodzenia. Mimo to warto docenić, że była to stała pensja zawsze wypłacana na czas. Godziny pracy standardowe, więc spokojnie jest czas na powrót do domu, odpoczynek i życie prywatne. Pracuje się tu w międzynarodowym środowisku co daje opcję zdobycia naprawdę solidnego doświadczenia oraz podszkolenia umiejętności językowych. Atmosfera i ludzie również na plus, zawsze jak miałem jakiś problem znalazł się ktoś, kto mi pomógł i doradził. Jeśli ktoś chce to istnieją tu możliwości rozwoju. Firma mogłaby tylko pomyśleć nad przemyśleniem opcji benefitów i podwyżek żeby nieco lepiej zmotywować pracowników.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

    Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

    Ocena pozytywna
    Ocena rozmowy:Pozytywna

    Anonimowo (Praca)

    Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: WęgrówTermin rozmowy: 1.2018
    Proces rekrutacji: 2 etapy
    • Spotkanie w firmie
    • Rozmowa w języku obcym
    Pytania dotyczące
    O Tobie
    O Tobie:Zainteresowania
    Wykształcenie
    Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
    Kariera
    Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
    Sposób aplikowania
    • Portal z ofertami pracy
    Ogólny komentarz

    Rozmowa rekrutacyjna do Addit odbywa się w języku obcym. Może to powodować lekki stres, ale jeśli ktoś ogarnia w miarę angielski to powinien poradzić sobie bez problemu. Ja się stresowałem, a zupełnie niepotrzebnie. Rozmowa była bardzo konkretna. Pytano mnie głównie o mój życiorys i o kwestie z cv, czyli wykształcenie, doświadczenie, mocne strony - generalnie standard. Podobało mi się, że już na rozmowie przedstawiono mi wizję mojej potencjalnej ścieżki rozwoju i kariery w ich firmie. Dzięki temu wiedziałem czego mogę się później spodziewać. Opisano mi stanowisko i związane z nim obowiązki, a rekruter bez problemu udzielił mi odpowiedzi na wszelkie pytania. Bardzo mocno podkreślono, że istnieje tu możliwość rozwoju i awansów od pracownika produkcyjnego, aż po kierownika całej produkcji. Działa to bardzo motywująco. W rezultacie dostałem pracę w Addit, także polecam wszystkim zainteresowanym.