FIEGE Polska

Transport / Logistyka

O FIEGE Polska

FIEGE to firma działająca w logistyce od 1997 roku. Zajmuje się dostarczaniem rozwiązań logistycznych dla takich branż jak branża spożywcza, motoryzacyjna, przemysłowa, farmaceutyczna oraz FMCG. Obecnie zatrudnia prawie 700 pracowników w 7 oddziałach.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Było bardzo przeciętnie

anonimowo
Największym problemem tej firmy było to, że nie płacili odpowiednio za to czego wymagali. Może jeszcze druga sprawa to małe możliwości rozwojowe. Nie każdemu to przeszkadza, ale niektórym może.

Bardzo fajnie, że przynajmniej dało się liczyć od początku na umowę o pracę. Przez to te małe jakby nie było, ale pieniądze były zawsze na czas. Patrząc na godziny pracy i atmosferę też nie mam uwag.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Kierowca (Praca)

  Branża: Transport / LogistykaMiejsce: MszczonówTermin rozmowy: 2.2018
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rozmowa w fajnej atmosferze, było miło i profesjonalnie. Dostałem informacje o stanowisku, czym miałbym się zająć, w jakim wymiarze czasowym praca, ile płacą. Zapytali mnie w sumie tylko o doświadczenie, czy byłem kiedyś karany, jakie mam doświadczenie, o dostępność (czy mogę zacząć od zaraz). Jakiejś szczególnej wiedzy mieć nie trzeba, bo i praca nie jest specjalnie wymagająca. Przyjmują chyba większość zainteresowanych pracą. W biurze było trochę gorąco, ale poza tym nie mam zastrzeżeń.