FIEGE Polska

Logo FIEGE Polska
+ Dodaj opinię
FIEGE to firma działająca w logistyce od 1997 roku. Zajmuje się dostarczaniem rozwiązań logistycznych dla takich branż jak branża spożywcza, motoryzacyjna, przemysłowa, farmaceutyczna oraz FMCG. Obecnie zatrudnia prawie 700 pracowników w 7 oddziałach.

Rozmowy kwalifikacyjne w FIEGE Polska

(3)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

3 relacji z rozmów kwalifikacyjnych
100%
0%
0%
+Dodaj relację
Pokaż:

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: Kierowca

Rekrutacja odbyła się:luty 2018, Mszczonów

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Rozmowa w fajnej atmosferze, było miło i profesjonalnie. Dostałem informacje o stanowisku, czym miałbym się zająć, w jakim wymiarze czasowym praca, ile płacą. Zapytali mnie w sumie tylko o doświadczenie, czy byłem kiedyś karany, jakie mam doświadczenie, o dostępność (czy mogę zacząć od zaraz). Jakiejś szczególnej wiedzy mieć nie trzeba, bo i praca nie jest specjalnie wymagająca. Przyjmują chyba większość zainteresowanych pracą. W biurze było trochę gorąco, ale poza tym nie mam zastrzeżeń.

Rozwiń
Data dodania: 06.04.2018

Aplikowałeś na: Pracownik magazynu

Rekrutacja odbyła się:sierpień 2015, Dąbrowa Górnicza

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Rozmowa była krótka, ale profesjonalna. Wielkich wymagań na to stanowisko nie ma ;) spora rotacja jest, bo wiadomo, że ludzie tu raczej na przeczekanie robią, przecież lepiej zarabiać coś szukając wymarzonej pracy niż nie zarabiać nic ;) Cóż, na samym początku powiedzieli mi, na czym polega praca, przedstawili warunki. Później padło kilka pytań, m.in.: - niekaralność - od kiedy mogę zacząć - doświadczenie - czy pracowałem w podobnej pracy Był też czas na moje pytania i tutaj dopytałem o zarobki itp i kilka innych rzeczy. Moje ogólne wrażenie było bardzo pozytywne.

Rozwiń
Data dodania: 22.04.2016

Aplikowałeś na: Magazynier

Rekrutacja odbyła się:czerwiec 2014, Dąbrowa Górnicza

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

To była jedna z bardziej profesjonalnych rozmów na jakich byłem. Sympatyczna atmosfera, ale pytania fachowe i na temat, czyli doświadczenie, czy mam papiery na wózki widłowe, książeczkę sanepidu, czy robiłem już coś w tym rodzaju, czemu chcę u nich pracować i dlaczego u poprzedniego pracodawcy już nie. Ogólnie to pytania miały sens, kierownik był miły i rzeczowy, ja wyniosłem dobre wrażenia z tej rozmowy.

Rozwiń
Data dodania: 18.04.2016