Robobat

Nowe technologie / IT

O Robobat

Robobat Polska zajmuje się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań kierowanych do inżynierów, architektów oraz do projektantów. Firma działa na rynku od 1983 roku, a od 2007 roku jest Złotym Partnerem Microsoft. Przedsiębiorstwo stanowi część międzynarodowej Grupy Graitec.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo fajnie mi się pracowało w Robobat

anonimowo
Robobat to jedna z takich firm z mojego CV, która mi się dobrze kojarzy. Odszedłem stamtąd sam i wszystko skończyło się w fajnej atmosferze może to dlatego. W każdym bądź razie pracowało mi się całkiem dobrze.

Bardzo dobrze wspominam: fajne pieniądze, dodatki do pensji m.in. prywatną opiekę medyczną, godziny pracy, szanse na awans i rozwój, atmosferę, szkolenia. Ogólnie Robobat był dobrym miejscem pracy tylko teraz nikt nie pracuje w jednym miejscu 10 lat i ja też szukam zmiany ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Key Account Manager (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

U mnie tak samo jak ktoś opisywał były dwie rozmowy. Jedna była taką typową rekrutacją z mnóstwem pytań związanych z doświadczeniem, oczekiwaniami, umiejętnościami itp. Ze wszystkim co było związane z moim CV i z ich ogłoszeniem. Miałem też powiedzieć kiedy teoretycznie mogę zacząć pracę i jakie są moje oczekiwania finansowe. Do tego kawałek rozmowy po angielsku.

Druga rozmowa to była rozmowa o warunkach zatrudnienia jakie ja chciałbym dostać i jakie oni mogą zaproponować. Sporo mówią o firmie o jej strukturze, organizacji, zasadach działania i innych tego typu rzeczach.