Orlen

Finanse / Ekonomia, Sprzedaż, Przemysł / Produkcja, Energetyka / Surowce

O Orlen

PKN ORLEN to lider na rynku paliw i energetyki, największa firma w Europie Środkowo-Wschodniej, notowana w światowych zestawieniach Platts TOP250 czy Thomson Reuters TOP100. Nieprzerwanie od kilku lat najcenniejsza marka w Polsce, wyceniana na poziomie 3,9 mld zł, a także jedyna w regionie firma wyróżniona prestiżowym tytułem The Most Ethical Company.


DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?


PKN ORLEN to stabilność, którą daje firma o strategicznym znaczeniu, prestiżowa i ceniona marka. Skala i międzynarodowy charakter biznesu Grupy ORLEN umożliwia naszym pracownikom korzystanie z unikatowego doświadczenia profesjonalistów licznych i różnorodnych specjalności. Bardzo dobre warunki pracy i rozwoju zawodowego sprawiają, że pracownicy mogą wiązać z firmą swoją karierę na długie lata.


Umożliwiamy start i rozwój kariery w wielu obszarach. W ramach programu Kierunek ORLEN przygotowujemy stażystów do podjęcia pierwszej pracy w specjalności zgodnej z kierunkiem studiów i zainteresowań.


KULTURA ORGANIZACJI:


Fundamentem kultury organizacyjnej jest wypracowany wspólnie z pracownikami zbiór wartości i zasad oraz standardy etyki w biznesie. ORLEN to: Odpowiedzialność, Rozwój, Ludzie, Energia i Niezawodność.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Trochę nuda

Obsługa Klienta
Pracę wyobrażałam sobie trochę inaczej a trochę nuda była. Nauczyłam się sporo na początku potem już tylko wykonywałam te same zadania nic więcej się nie ucząc. Podobało mi się że z ludźmi szło się dogadać i grafik był tak ułożony że dało się coś pozałatwiać. Nie było ambitnie ale spokojnie bez stresu. Praca może być dla takich osób które zwracają uwagę na takie rzeczy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Obsługa klienta (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Inne
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Na spotkaniu w sprawie pracy w Orlenie byłam szybko po tym jak się zgłosiłam. Miałam kwalifikacje to znaczy wcześniej pracowałam w sklepie. Wiedziałam na czym polega obsługa klientów kasy fiskalnej i te wszystkie rzeczy co się w sprzedaży bezpośredniej przydają. Chyba dlatego po moim cv mnie zaprosili. Najzwyczajniej w świecie kierownik potraktował mnie jak człowieka zapytał o to całe cv wyjaśnił jak to u nich funkcjonuje i co może zaproponować na początek.

  Uważam że tak się właśnie powinno to odbywać. Wprost i bez kombinowania ja wiedziałam na czym stoję i on miał chyba obraz sytuacji. Potem dostałam propozycję pracy więc nie czekałam długo na odpowiedź.