Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Orlen

Finanse / Ekonomia, Sprzedaż, Przemysł / Produkcja, Energetyka / Surowce

O Orlen

PKN ORLEN to lider na rynku paliw i energetyki, największa firma w Europie Środkowo-Wschodniej, notowana w światowych zestawieniach Platts TOP250 czy Thomson Reuters TOP100. Nieprzerwanie od kilku lat najcenniejsza marka w Polsce, wyceniana na poziomie 3,9 mld zł, a także jedyna w regionie firma wyróżniona prestiżowym tytułem The Most Ethical Company.


DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?


PKN ORLEN to stabilność, którą daje firma o strategicznym znaczeniu, prestiżowa i ceniona marka. Skala i międzynarodowy charakter biznesu Grupy ORLEN umożliwia naszym pracownikom korzystanie z unikatowego doświadczenia profesjonalistów licznych i różnorodnych specjalności. Bardzo dobre warunki pracy i rozwoju zawodowego sprawiają, że pracownicy mogą wiązać z firmą swoją karierę na długie lata.


Umożliwiamy start i rozwój kariery w wielu obszarach. W ramach programu Kierunek ORLEN przygotowujemy stażystów do podjęcia pierwszej pracy w specjalności zgodnej z kierunkiem studiów i zainteresowań.


KULTURA ORGANIZACJI:


Fundamentem kultury organizacyjnej jest wypracowany wspólnie z pracownikami zbiór wartości i zasad oraz standardy etyki w biznesie. ORLEN to: Odpowiedzialność, Rozwój, Ludzie, Energia i Niezawodność.

Nowe OpinieDodaj

1.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Nie polecam tej firmy

Operator procesów produkcyjnych
Na produkcji/instalacjach liczą się tylko znajomości. Współpracownicy są wulgarni, oraz niewychowani. Uważają się za nie wiem kogo pracując na orlenie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • Dofinansowanie posiłków

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Energetyka / SurowceMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rozmowa kwalifikacyjna w Orlen to pełen profesjonalizm, choć przyznam szczerze, że się tego nie spodziewałem. Wszystko przeprowadzone bardzo szybko i widać, że cały przebieg rozmowy dokładnie przemyślany. Atmosfera miła, ale nie przesłodzona.
Pytania w sumie nie wyróżniały się specjalnie od typowych, ale widać, że schemat rozmowy był dobrze zaplanowany, bo jedno pytanie wynikało z drugiego i można było normalnie rozmawiać na poszczególne kwestie. Nie mam się do czego przyczepić, bardzo fajna rekrutacja!