Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Orlen

Finanse / Ekonomia, Sprzedaż, Przemysł / Produkcja, Energetyka / Surowce

O Orlen

PKN ORLEN to lider na rynku paliw i energetyki, największa firma w Europie Środkowo-Wschodniej, notowana w światowych zestawieniach Platts TOP250 czy Thomson Reuters TOP100. Nieprzerwanie od kilku lat najcenniejsza marka w Polsce, wyceniana na poziomie 3,9 mld zł, a także jedyna w regionie firma wyróżniona prestiżowym tytułem The Most Ethical Company.


DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?


PKN ORLEN to stabilność, którą daje firma o strategicznym znaczeniu, prestiżowa i ceniona marka. Skala i międzynarodowy charakter biznesu Grupy ORLEN umożliwia naszym pracownikom korzystanie z unikatowego doświadczenia profesjonalistów licznych i różnorodnych specjalności. Bardzo dobre warunki pracy i rozwoju zawodowego sprawiają, że pracownicy mogą wiązać z firmą swoją karierę na długie lata.


Umożliwiamy start i rozwój kariery w wielu obszarach. W ramach programu Kierunek ORLEN przygotowujemy stażystów do podjęcia pierwszej pracy w specjalności zgodnej z kierunkiem studiów i zainteresowań.


KULTURA ORGANIZACJI:


Fundamentem kultury organizacyjnej jest wypracowany wspólnie z pracownikami zbiór wartości i zasad oraz standardy etyki w biznesie. ORLEN to: Odpowiedzialność, Rozwój, Ludzie, Energia i Niezawodność.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Trochę nuda

Obsługa Klienta
Pracę wyobrażałam sobie trochę inaczej a trochę nuda była. Nauczyłam się sporo na początku potem już tylko wykonywałam te same zadania nic więcej się nie ucząc. Podobało mi się że z ludźmi szło się dogadać i grafik był tak ułożony że dało się coś pozałatwiać. Nie było ambitnie ale spokojnie bez stresu. Praca może być dla takich osób które zwracają uwagę na takie rzeczy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Energetyka / SurowceMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2018
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Rozmowa kwalifikacyjna w Orlen to pełen profesjonalizm, choć przyznam szczerze, że się tego nie spodziewałem. Wszystko przeprowadzone bardzo szybko i widać, że cały przebieg rozmowy dokładnie przemyślany. Atmosfera miła, ale nie przesłodzona.
  Pytania w sumie nie wyróżniały się specjalnie od typowych, ale widać, że schemat rozmowy był dobrze zaplanowany, bo jedno pytanie wynikało z drugiego i można było normalnie rozmawiać na poszczególne kwestie. Nie mam się do czego przyczepić, bardzo fajna rekrutacja!