Orlen

Finanse / Ekonomia, Sprzedaż

O Orlen

PKN ORLEN jest nowoczesnym graczem na rynku paliw i energetyki, największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej oraz jedyną polską spółką notowaną w prestiżowym rankingu Fortune 500 największych przedsiębiorstw oraz najlepiej zarządzaną firmą w Polsce według brytyjskiego magazynu finansowego Euromoney.

Zgodnie z założeniami strategicznymi PKN ORLEN dąży do budowy pozycji regionalnego lidera poprzez rozwój obszarów upstream, downstream i sprzedaży detalicznej. Koncern zarządza sześcioma rafineriami i największą w regionie siecią 2700 nowoczesnych stacji paliw, zlokalizowanych w Polsce, Czechach, Niemczech i na Litwie.Jednym z priorytetów PKN ORLEN jest poszukiwanie i wydobycie węglowodorów. Dzięki akwizycjom w Ameryce Północnej spółek wydobywczych Koncern dysponuje zasobami własnymi 2P na poziomie ok. 89 milionów boe (baryłek ekwiwalentu ropy).
PKN ORLEN jest również liderem produkcji petrochemicznej, a w ramach rozwoju energetyki realizuje dwa projekty budowy elektrociepłowni gazowo-parowych opartych na kogeneracji we Włocławku i w Płocku.  Finalizacja projektów zwiększy potencjał energetyczny  Grupy ORLEN do 1.5 GWe.

ORLEN jest nieprzerwanie od wielu lat najcenniejszą marką w Polsce, wycenianą na poziomie 4,5 mld zł, a także jedyną w regionie firmą, która otrzymała prestiżowy tytuł The Most Ethical Company za 2014 i 2015 r., przyznawany przez amerykański Ethisphere Institute. Pozostajemy najbardziej pożądanym pracodawcą w Polsce, a standardy polityki personalnej Koncernu potwierdza certyfikat Top Employers Polska


 


PKN ORLEN realizuje szereg inicjatyw wspierających rozwój młodych ludzi, dając możliwość poznania wyzwań przed którymi stoi nasz Koncern działający w dynamicznym otoczeniu makroekonomicznym, prowadzący działalność na pięciu rynkach i sprzedający swoje produkty w 58 krajach, na czterech kontynentach.


Zapraszamy do  uczestnictwa w płatnym programie stażowym „Kurs na ORLEN”. Więcej informacji znajduje się na stronie www.orlen.pl zakładka Kariera/ Praktyki i Staże w PKN ORLEN S.A.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Trochę nuda

2017-03-10
Obsługa Klienta
Pracę wyobrażałam sobie trochę inaczej a trochę nuda była. Nauczyłam się sporo na początku potem już tylko wykonywałam te same zadania nic więcej się nie ucząc. Podobało mi się że z ludźmi szło się dogadać i grafik był tak ułożony że dało się coś pozałatwiać. Nie było ambitnie ale spokojnie bez stresu. Praca może być dla takich osób które zwracają uwagę na takie rzeczy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Obsługa klienta (Praca)

  2017-01-29
  Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Inne
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Na spotkaniu w sprawie pracy w Orlenie byłam szybko po tym jak się zgłosiłam. Miałam kwalifikacje to znaczy wcześniej pracowałam w sklepie. Wiedziałam na czym polega obsługa klientów kasy fiskalnej i te wszystkie rzeczy co się w sprzedaży bezpośredniej przydają. Chyba dlatego po moim cv mnie zaprosili. Najzwyczajniej w świecie kierownik potraktował mnie jak człowieka zapytał o to całe cv wyjaśnił jak to u nich funkcjonuje i co może zaproponować na początek.

  Uważam że tak się właśnie powinno to odbywać. Wprost i bez kombinowania ja wiedziałam na czym stoję i on miał chyba obraz sytuacji. Potem dostałam propozycję pracy więc nie czekałam długo na odpowiedź.