Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Orlen

Finanse / Ekonomia, Sprzedaż, Przemysł / Produkcja, Energetyka / Surowce

O Orlen

PKN ORLEN to lider na rynku paliw i energetyki, największa firma w Europie Środkowo-Wschodniej, notowana w światowych zestawieniach Platts TOP250 czy Thomson Reuters TOP100. Nieprzerwanie od kilku lat najcenniejsza marka w Polsce, wyceniana na poziomie 3,9 mld zł, a także jedyna w regionie firma wyróżniona prestiżowym tytułem The Most Ethical Company.


DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?


PKN ORLEN to stabilność, którą daje firma o strategicznym znaczeniu, prestiżowa i ceniona marka. Skala i międzynarodowy charakter biznesu Grupy ORLEN umożliwia naszym pracownikom korzystanie z unikatowego doświadczenia profesjonalistów licznych i różnorodnych specjalności. Bardzo dobre warunki pracy i rozwoju zawodowego sprawiają, że pracownicy mogą wiązać z firmą swoją karierę na długie lata.


Umożliwiamy start i rozwój kariery w wielu obszarach. W ramach programu Kierunek ORLEN przygotowujemy stażystów do podjęcia pierwszej pracy w specjalności zgodnej z kierunkiem studiów i zainteresowań.


KULTURA ORGANIZACJI:


Fundamentem kultury organizacyjnej jest wypracowany wspólnie z pracownikami zbiór wartości i zasad oraz standardy etyki w biznesie. ORLEN to: Odpowiedzialność, Rozwój, Ludzie, Energia i Niezawodność.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Na dobry początek pracy w sprzedaży

sprzedawca
Myślę, że praca w Orlenie jest dobra na początek drogi zawodowej. Gdzieś trzeba w końcu zacząć, a ta firma w sumie nie jest taka zła. Ja na pewno zdobyłem tam fajne doświadczenie odnośnie kontaktu z klientami, a też w tym kierunku chciałbym się w przyszłości rozwijać. Poza tym trafiłem akurat na stacje benzynową, gdzie pracowali mili ludzie, więc atmosfera była jak najbardziej ok. I to są te kwestie, które sprawiają że na start było ok. Bo niestety były też minusy, przez które nie chciałem zostać tam dłużej. A mówię tu głównie o mocno średnim wynagrodzeniu. Wymagania były spore, a pensja po prostu do nich nieadekwatna.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Energetyka / SurowceMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rozmowa kwalifikacyjna w Orlen to pełen profesjonalizm, choć przyznam szczerze, że się tego nie spodziewałem. Wszystko przeprowadzone bardzo szybko i widać, że cały przebieg rozmowy dokładnie przemyślany. Atmosfera miła, ale nie przesłodzona.
Pytania w sumie nie wyróżniały się specjalnie od typowych, ale widać, że schemat rozmowy był dobrze zaplanowany, bo jedno pytanie wynikało z drugiego i można było normalnie rozmawiać na poszczególne kwestie. Nie mam się do czego przyczepić, bardzo fajna rekrutacja!