Orlen

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Orlen

PKN ORLEN jest nowoczesnym graczem na rynku paliw i energetyki, największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej oraz jedyną polską spółką notowaną w prestiżowym rankingu Fortune 500 największych przedsiębiorstw oraz najlepiej zarządzaną firmą w Polsce według brytyjskiego magazynu finansowego Euromoney.

Zgodnie z założeniami strategicznymi PKN ORLEN dąży do budowy pozycji regionalnego lidera poprzez rozwój obszarów upstream, downstream i sprzedaży detalicznej. Koncern zarządza sześcioma rafineriami i największą w regionie siecią 2700 nowoczesnych stacji paliw, zlokalizowanych w Polsce, Czechach, Niemczech i na Litwie.Jednym z priorytetów PKN ORLEN jest poszukiwanie i wydobycie węglowodorów. Dzięki akwizycjom w Ameryce Północnej spółek wydobywczych Koncern dysponuje zasobami własnymi 2P na poziomie ok. 89 milionów boe (baryłek ekwiwalentu ropy).
PKN ORLEN jest również liderem produkcji petrochemicznej, a w ramach rozwoju energetyki realizuje dwa projekty budowy elektrociepłowni gazowo-parowych opartych na kogeneracji we Włocławku i w Płocku.  Finalizacja projektów zwiększy potencjał energetyczny  Grupy ORLEN do 1.5 GWe.

ORLEN jest nieprzerwanie od wielu lat najcenniejszą marką w Polsce, wycenianą na poziomie 4,5 mld zł, a także jedyną w regionie firmą, która otrzymała prestiżowy tytuł The Most Ethical Company za 2014 i 2015 r., przyznawany przez amerykański Ethisphere Institute. Pozostajemy najbardziej pożądanym pracodawcą w Polsce, a standardy polityki personalnej Koncernu potwierdza certyfikat Top Employers Polska


 


PKN ORLEN realizuje szereg inicjatyw wspierających rozwój młodych ludzi, dając możliwość poznania wyzwań przed którymi stoi nasz Koncern działający w dynamicznym otoczeniu makroekonomicznym, prowadzący działalność na pięciu rynkach i sprzedający swoje produkty w 58 krajach, na czterech kontynentach.


Zapraszamy do  uczestnictwa w płatnym programie stażowym „Kurs na ORLEN”. Więcej informacji znajduje się na stronie www.orlen.pl zakładka Kariera/ Praktyki i Staże w PKN ORLEN S.A.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Trochę nuda

2017-03-10
Obsługa Klienta
Pracę wyobrażałam sobie trochę inaczej a trochę nuda była. Nauczyłam się sporo na początku potem już tylko wykonywałam te same zadania nic więcej się nie ucząc. Podobało mi się że z ludźmi szło się dogadać i grafik był tak ułożony że dało się coś pozałatwiać. Nie było ambitnie ale spokojnie bez stresu. Praca może być dla takich osób które zwracają uwagę na takie rzeczy.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Obsługa klienta (Praca)

2017-01-29
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz