InterSnack Poland

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O InterSnack Poland

Intersnack Poland to część międzynarodowej Grupy Intersnack. Firma zajmuje się produkcją słonych przekąsek, orzechów, a także przetworów z orzechów, na przykład masła orzechowego. Sama Grupa jest efektem połączenia dwóch firm w 2008 roku - Intersnack i The Nut Company. Obecnie tworzy marki takie jak Crispers, Felix oraz Przysnacki, które dystrybuuje przez rozbudowaną sieć przedstawicieli handlowych.

Nowe OpinieDodaj

3.8

W porządku jak na pracę w biurze

2016-05-11
anonimowo
Pracowałam w biurze można powiedzieć, że w centrali InterSnacka. Jak każdy pracownik wtedy dostawałam benefity w postaci prywatnej opieki medycznej, mieliśmy samochody służbowe i uważam, że ta firma dbała wtedy o swoich pracowników. Ok, może nie zarabialiśmy nie wiadomo ile, raczej przeciętne były te wynagrodzenia, ale nie było problemów z terminowością. Ludzie szybko się wymieniali, ale nie wiem czym to było spowodowane. Może tymi pieniędzmi. Atmosfera była doskonała i to na pewno będę wspominała bardzo pozytywnie.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Stażysta (Praktyka/Staż)

2017-03-11
Branża: SprzedażMiejsce: SłomnikiTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz