Zdrojowa Invest

Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo

O Zdrojowa Invest

Zdrojowa Invest to pochodzący z Kołobrzegu holding inwestycyjno-deweloperski oraz hotelarski. Firma oferuje swoim klientom apartamenty wakacyjne - second home oraz sieć nowatorskich hoteli typu condo z apartamentami do kupienia. Obecnie posiadają zarówno obiekty wybudowane, jak i te, które są w trakcie realizacji - łącznie 12 inwestycji.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca u prestiżowego pracodawcy w swojej branży

Specjalista ds. Marketingu
Zdrojowa Invest zajmuje się tworzeniem i prowadzeniem hoteli oraz apartamentowców wakacyjnych - taka branża odpowiadała mi od samego początku :). W moim zawodzie, ale nie tylko, doceniają tutaj kreatywność i nowatorskie podejście do wielu spraw. Firma jest nowoczesna i tworzy nowoczesne rozwiązania. Można się realizować i wdrażać własne pomysły jeżeli ktoś takie ma :).

Tylko przez to, że dopiero wchodzą na rynek, pracy jest bardzo dużo. Dla mnie osobiście to nie minus, ale może być to uciążliwe na dłuższą metę. W Zdrojowej panuje pozytywna atmosfera i nawet kontakt z kierownictwem jest dobry :). Nie mam jeszcze na co narzekać, ale miło, że mogę się tu rozwijać :).
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance