Zdrojowa Invest

Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo

O Zdrojowa Invest

Zdrojowa Invest to pochodzący z Kołobrzegu holding inwestycyjno-deweloperski oraz hotelarski. Firma oferuje swoim klientom apartamenty wakacyjne - second home oraz sieć nowatorskich hoteli typu condo z apartamentami do kupienia. Obecnie posiadają zarówno obiekty wybudowane, jak i te, które są w trakcie realizacji - łącznie 12 inwestycji.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dużo się tu nauczyłem

Anonimowo
Dzięki tej pracy nauczyłem się naprawdę dużo o działaniu hoteli i wykorzystuję teraz tą wiedzę przy planowaniu urlopu. No ale to mało istotne. Sama praca jest w porządku, nie jest to moja praca marzeń, ale nie mam z nią większych problemów. Doceniana jest kreatywność i można tym naprawdę zaplusować, bo potrzeba teraz wielu nowych patentów. Podoba mi się też to, że nikt ciągle nie patrzy mi na ręce i mam dużą dowolność, w tym co robię.
Z minusów wymienię dwa. Po pierwsze organizacja w firmie jest jeszcze jakby raczkująca i często przez to są opóźnienia w realizacji niektórych celów. Drugi minus to natłok obowiązków w niektóre dni i pojawiający się nieubłaganie stres.
Potrzeba do tej pracy cierpliwości i nieco odporności na stres, ale jak ktoś nie ma z tym problemu to powinien być zadowolony!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance