Sokołów

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Sokołów

SOKOŁÓW S.A. to siedem zakładów produkcyjnych, zajmujących się zarówno ubojem zwierząt, jak i przetwórstwem. Produkty firmy są sprzedawane na terenie Polski i poza jej granicami. Eksport dotyczy rynków USA i Unii Europejskiej oraz Korei, Kazachstanu, Japonii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

SOKOŁÓW, dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym, jest w stanie produkować około 22 tys. ton mięsa i jego przetworów w ciągu miesiąca. W asortymencie firmy znaleźć: mięso wieprzowe, wołowe (elementy z kością bez kości), półtusze wieprzowe, ćwierćtusze wołowe, mięso kulinarne, mięso do pieczenia, szynki, salami, wędliny parzone, wędzonki, kiełbasy cienkie, wędliny suche, wędliny grillowe, dania gotowe oraz konserwy.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Stabilnie i w miarę dobrze

Przedstawiciel Handlowy
Stabilne zatrudnienie można tam mieć na pewno szczególnie, że dają umowę o pracę bez problemu. Doświadczenie i kontakty się zyskuje w trakcie pracy o ile ktoś chce zostać w podobnej branży może mu się to przydać. Wynagrodzenie jest częściowo zależne od systemu premiowego ostatecznie zawsze dla mnie wychodziło na mocne cztery. Z godzinami pracy problemów nie było ani razu. Socjalne bardzo pozytywnie mają szerokie pakiety wszystkiego i stawiają na integrowanie ludzi, którzy dla nich pracują. Gdyby tak jeszcze doinwestowali w szkolenia i stworzyli ludziom perspektywy rozwoju ...
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • System premiowy
  • Bony / bilety / zniżki

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. handlu (Praca)

Branża: Handel i UsługiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Zadzwonili do mnie dopytać, czy nadal jestem zainteresowany i czy szukam pracy. W trakcie tej rozmowy umówiliśmy się na spotkanie już w firmie.

Na samym spotkaniu testują czy się zna angielski na tyle, żeby to odpowiadało ich wymaganiom. Nie jest to nic strasznego, bo tylko rozmowa po angielsku na jakiś luźny temat. Pytają o dużo bardzo konkretnych rzeczy częściowo z CV np. doświadczenie, wykształcenie, obsługa programów. Przy tym też mnie pytali o doświadczenie w tej branży i wiedzę o marketingu. Oczekiwali prawa jazdy i pełnej dyspozycyjności.

Dopowiedziałem kiedy mógłbym zaczynać i jak to finansowo wygląda z mojej strony.