Ceramika Paradyż

3.4Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Ceramika Paradyż

Ceramika Paradyż to producent i dystrybutor ceramiki użytkowej. Firma istnieje na rynku od ponad 27 lat. Wyróżniaja ją przede wszystkim wysoka jakość i niepowtarzalne wzornictwo, każdy produkt tworzony jest z pasją i konsekwencją.

Firma zatrudnia około 1700 pracowników, a produkty Ceramiki Paradyż sprzedawane są w prawie 40 krajach na całym świecie. Na koncie firma ma między innymi wyróżnienia: „Wielkiej Perły Ceramiki UE", "Perłę Ceramiki Dystrybutorów", "Łazienka - Wybór Roku" czy "Jakość Roku".

Nowe OpinieDodaj

4.0

Warunki całkiem niezłe

2016-04-24
anonimowo
Ta firma jest dobra na początek kariery zawodowej, bo można się tutaj nauczyć wielu przydatnych rzeczy. Stwarza fajne środowisko pracy, w którym można się realizować i podnosić kwalifikacje. Mnie się to osobiście bardzo podobało, plu że jak ktoś się wyróżnia to jest nawet jakaś szansa na awans.

A jeśli chodzi o piniądze, to wszystko zależy od stanowiska, ale chyba tak raczej przeciętnie to wypada, jacyś dyrektorzy to pewnie wiecej zarabiają, ale taki zwykły pracownik to nie zarabia kokosów.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. prezentacji i szkoleń (Praca)

2015-12-29
Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: Tomaszów MazowieckiTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz