Ceramika Paradyż

Przemysł / Produkcja

O Ceramika Paradyż

Ceramika Paradyż to producent i dystrybutor ceramiki użytkowej. Firma istnieje na rynku od ponad 27 lat. Wyróżniaja ją przede wszystkim wysoka jakość i niepowtarzalne wzornictwo, każdy produkt tworzony jest z pasją i konsekwencją.

Firma zatrudnia około 1700 pracowników, a produkty Ceramiki Paradyż sprzedawane są w prawie 40 krajach na całym świecie. Na koncie firma ma między innymi wyróżnienia: „Wielkiej Perły Ceramiki UE", "Perłę Ceramiki Dystrybutorów", "Łazienka - Wybór Roku" czy "Jakość Roku".

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Warunki całkiem niezłe

anonimowo
Ta firma jest dobra na początek kariery zawodowej, bo można się tutaj nauczyć wielu przydatnych rzeczy. Stwarza fajne środowisko pracy, w którym można się realizować i podnosić kwalifikacje. Mnie się to osobiście bardzo podobało, plu że jak ktoś się wyróżnia to jest nawet jakaś szansa na awans.

A jeśli chodzi o piniądze, to wszystko zależy od stanowiska, ale chyba tak raczej przeciętnie to wypada, jacyś dyrektorzy to pewnie wiecej zarabiają, ale taki zwykły pracownik to nie zarabia kokosów.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. prezentacji i szkoleń (Praca)

Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: Tomaszów MazowieckiTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Cele życiowe, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Jak wspominam rozmowę w Paradyżu? Bardzo sympatycznie. Spotkaliśmy się u nich w biurze i spokojnie rozmawialiśmy zarówno o ich, jak i o moich oczekiwaniach. Sporo rzecz jasna dotyczyło dwóch poprzednich stanowisk, na których pracowałam (specjalista ds. marketingu i trener personalny). Opisywałam jak wyglądała moja praca na co dzień, co było największym wyzwaniem do tej pory i w jaki sposób sobie z nim poradziłam.

Zahaczyliśmy też o kwestię oczekiwań wobec ich firmy - o jakim wynagrodzeniu myślę, jak sobie wyobrażam pracę w Paradyżu i tym podobne. Chcieli także wiedzieć, czy mam prawo jazdy i czy radzę sobie bez problemu z prowadzeniem samochodu. Nie było zbędnych pytań, wszystko sensownie i naprawdę miło.