Stora Enso

O Stora Enso

Stora Enso Poland to producent i dystrybutor wysokiej klasy opakowań z surowców odnawialnych. Innowacyjne technologie zastosowane przy produkcji tych opakowań to gwarancja wysokiej jakości produktu. W trosce o środowisko naturalne firma używa jedynie surowców odnawialnych, dzięki czemu jest przyjazna środowisku.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca na dłuzej to na pewno

anonimowo
To jest taka praca na dłużej, jeśli ktoś się zaangażuje. Bo cenią sobie pracowników nastawionych na rozwój, lojalnych wobec firmy. Więc jak dla mnie to fajna opcja, bo ja poszukiwałem czegoś na dłużej, a nie pracy, którą zmienię po 2 latach.

Firma oferuje szkolenia, benefity, sama płaca może nie jest wybitna, ale jest okej, a ja liczę na podwyżkę, ludzie w porządku.

Zależy co kto chce od życia, mnie ta praca odpowiada, projektów ciekawych jest dużo więc dla mnie to wymarzona praca.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Key Account Specialist (Praca)

Branża: Doradztwo / KonsultingMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmawiałam z regionalnym dyrektorem sprzedaży i osobą wydelegowaną z działu kadr. Miałam wrażenie, że podeszli do mnie bardzo profesjonalnie, rzeczywiście czułam się jak na rozmowie kwalifikacyjnej, a nie na spotkaniu przy kawce. Za to dla nich plus.

Rozmowa opierała się głównie na odpowiadaniu na różnorodne pytania, nie zaplanowali żadnych testów itp. Pamiętam takie pytania - jak wyglądała moja praca w poprzednich dwóch firmach? Dlaczego teraz chcę zrezygnować z tego stanowiska? Jak oceniam swój poziom znajomości programów z pakietu office? Jakbym sobie poradziła, gdyby się okazało, że ląduje na bezludnej wyspie i muszę tam przeżyć? Co pozytywnego mógłby powiedzieć o mnie mój poprzedni szef? (jak widać pamiętam albo pytania standardowe, albo takie dość dziwne). Na koniec opowiadali też jak to wygląda z ich strony, jaką ofertę przygotowali dla nowych pracowników.