British American Tobacco Polska

FMCG

O British American Tobacco Polska

British American Tobacco Polska jest częścią Grupy British American Tobacco (BAT) – międzynarodowej firmy tytoniowej, sprzedającej swoje produkty na ponad 200 rynkach na całym świecie. BAT Polska, jako rynek główny w Europie Centralnej, stawia przede wszystkim na pozyskiwanie i rozwój utalentowanych pracowników. Dla osób na początku rozwoju kariery oferujemy wyjątkowy program managerski Global Graduate Programme. Dołącz do nas i zostań managerem w 12 miesiecy!

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Moja ocena jest pozytywna

anonimowo
BAT to bardzo fajna firma dla ambitnych. Można się szkolić i rozwijać i nie jest to w żaden sposób ograniczane. Co prawda o awans dość trudno, ale ja tam uczyłem się nowych rzeczy raczej żeby rozwijać siebie, a nie żeby zdobywać awanse za wszelką cenę. Atmosferę miałem w firmie bardzo dobrą, ludzie byli naprawdę super. Do tego odpowiadały mi też elastyczne godziny pracy. Generalnie w samej pracy było czasem trochę stresu, ale jakoś bardzo mi to nie przeszkadzało. Większych minus raczej nie pamiętam.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Vanseller (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: BiałystokTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Pierwsza weryfikacja (telefoniczna) opierała się na krótkiej wymianie informacji i zweryfikowaniu tego, co mam zawarte w CV. Ja się za dużo nie dowiedziałem bo i jak, czy oni się ode mnie dowiedzieli jakichś potrzebnych rzeczy.... pewnie tak.

Druga weryfikacja (spotkanie) bardziej konkretne i bardziej jasne dla mnie osobiście. Jak to przy vansellingu o doświadczeniu, budowaniu relacji, negocjowaniu, utrzymywaniu kontaktów, nauce nowych rzeczy, terminowości, prawie jazdy, osiąganych wynikach sprzedażowych... Bardzo przewidywalna ale przy tym miła rozmowa