British American Tobacco Polska

FMCG

O British American Tobacco Polska

British American Tobacco Polska jest częścią Grupy British American Tobacco (BAT) – międzynarodowej firmy tytoniowej, sprzedającej swoje produkty na ponad 200 rynkach na całym świecie. BAT Polska, jako rynek główny w Europie Centralnej, stawia przede wszystkim na pozyskiwanie i rozwój utalentowanych pracowników. Dla osób na początku rozwoju kariery oferujemy wyjątkowy program managerski Global Graduate Programme. Dołącz do nas i zostań managerem w 12 miesiecy!

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Całkiem rozwojowo

2016-07-15
anonimowo
Jeżeli ktoś stawia na intensywny rozwój chce brać udział w szkoleniach i ciągle rozwijać swoje umiejętności albo zdobywać nowe to polecam BAT. Firma daje taką szansę. Nie sądzę żeby coś się w tym względzie zmieniło przez ostatnie półtorej roku. Tyle mniej więcej nie pracuję już dla nich.

Znając życie to jeszcze bardziej się rozwijają w końcu to korpo. Przy takiej strukturze i podejściu jest stres, ale to nieunikniona sprawa.

Fajne były atmosfera, szkolenia, godziny pracy. Pieniądze trochę za małe.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Vanseller (Praca)

  2017-03-08
  Branża: SprzedażMiejsce: BiałystokTermin rozmowy: 2.2017
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Pierwsza weryfikacja (telefoniczna) opierała się na krótkiej wymianie informacji i zweryfikowaniu tego, co mam zawarte w CV. Ja się za dużo nie dowiedziałem bo i jak, czy oni się ode mnie dowiedzieli jakichś potrzebnych rzeczy.... pewnie tak.

  Druga weryfikacja (spotkanie) bardziej konkretne i bardziej jasne dla mnie osobiście. Jak to przy vansellingu o doświadczeniu, budowaniu relacji, negocjowaniu, utrzymywaniu kontaktów, nauce nowych rzeczy, terminowości, prawie jazdy, osiąganych wynikach sprzedażowych... Bardzo przewidywalna ale przy tym miła rozmowa

  Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


  Pobierz Chrome


  Pobierz