British American Tobacco Polska

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O British American Tobacco Polska

British American Tobacco Polska jest częścią Grupy British American Tobacco (BAT) – międzynarodowej firmy tytoniowej, sprzedającej swoje produkty na ponad 200 rynkach na całym świecie. BAT Polska, jako rynek główny w Europie Centralnej, stawia przede wszystkim na pozyskiwanie i rozwój utalentowanych pracowników. Dla osób na początku rozwoju kariery oferujemy wyjątkowy program managerski Global Graduate Programme. Dołącz do nas i zostań managerem w 12 miesiecy!

Nowe OpinieDodaj

4.2

Całkiem rozwojowo

2016-07-15
anonimowo
Jeżeli ktoś stawia na intensywny rozwój chce brać udział w szkoleniach i ciągle rozwijać swoje umiejętności albo zdobywać nowe to polecam BAT. Firma daje taką szansę. Nie sądzę żeby coś się w tym względzie zmieniło przez ostatnie półtorej roku. Tyle mniej więcej nie pracuję już dla nich.

Znając życie to jeszcze bardziej się rozwijają w końcu to korpo. Przy takiej strukturze i podejściu jest stres, ale to nieunikniona sprawa.

Fajne były atmosfera, szkolenia, godziny pracy. Pieniądze trochę za małe.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Vanseller (Praca)

2017-03-08
Branża: SprzedażMiejsce: BiałystokTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz