British American Tobacco Polska

FMCG

O British American Tobacco Polska

British American Tobacco Polska jest częścią Grupy British American Tobacco (BAT) – międzynarodowej firmy tytoniowej, sprzedającej swoje produkty na ponad 200 rynkach na całym świecie. BAT Polska, jako rynek główny w Europie Centralnej, stawia przede wszystkim na pozyskiwanie i rozwój utalentowanych pracowników. Dla osób na początku rozwoju kariery oferujemy wyjątkowy program managerski Global Graduate Programme. Dołącz do nas i zostań managerem w 12 miesiecy!

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Całkiem rozwojowo

anonimowo
Jeżeli ktoś stawia na intensywny rozwój chce brać udział w szkoleniach i ciągle rozwijać swoje umiejętności albo zdobywać nowe to polecam BAT. Firma daje taką szansę. Nie sądzę żeby coś się w tym względzie zmieniło przez ostatnie półtorej roku. Tyle mniej więcej nie pracuję już dla nich.

Znając życie to jeszcze bardziej się rozwijają w końcu to korpo. Przy takiej strukturze i podejściu jest stres, ale to nieunikniona sprawa.

Fajne były atmosfera, szkolenia, godziny pracy. Pieniądze trochę za małe.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Vanseller (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: BiałystokTermin rozmowy: 2.2017
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Pierwsza weryfikacja (telefoniczna) opierała się na krótkiej wymianie informacji i zweryfikowaniu tego, co mam zawarte w CV. Ja się za dużo nie dowiedziałem bo i jak, czy oni się ode mnie dowiedzieli jakichś potrzebnych rzeczy.... pewnie tak.

  Druga weryfikacja (spotkanie) bardziej konkretne i bardziej jasne dla mnie osobiście. Jak to przy vansellingu o doświadczeniu, budowaniu relacji, negocjowaniu, utrzymywaniu kontaktów, nauce nowych rzeczy, terminowości, prawie jazdy, osiąganych wynikach sprzedażowych... Bardzo przewidywalna ale przy tym miła rozmowa