Netto

Sprzedaż, Transport / Logistyka

O Netto

Netto to sieć sklepów spożywczych, która należy do Dansk Supermarked A/S. Firma poza Polską, gdzie otworzyła już 354 sklepy, działa także w Danii, Niemczech, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Pierwszy polski supermarket Netto powstał w 1995 roku w Szczecinie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca dobra na chwilę

anonimowo
Nie miałem zbyt dużych oczekiwań co do pracy w Netto. Chciałem głównie sobie trochę dorobić i zdobyć jakiekolwiek doświadczenie. I przyznam, że to mi się udało. Trafiłem do sklepu, gdzie pracowali bardzo sympatyczni ludzie, więc współpracowało nam się dobrze. Poza tym był elastyczny czas pracy, a to też uznaję za dużą zaletę. Wynagrodzenie wiadomo, że raczej słabe, ale jak już napisałem – nie miałem wygórowanych oczekiwań. Ze stresem też sobie jakoś radziłem, bo nie miałem zresztą wyjścia. Ogółem oceniam tego pracodawcę w miarę pozytywnie. Niby to nie było nic szczególnego, ale na początek i na jakiś czas mogło być.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Sprzedawca (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

O co można zapytać jak ktoś chce pracować jako sprzedawca w sklepie. Można tak jak mnie tutaj zapytali czemu chce pracować? kiedy mogę zacząć? czy chce tyle zarabiać? czy mogę pracować na zmiany i w weekendy? czy kiedyś pracowałam w sklepie? czy wiem jak się obsługuje kasy fiskalne i terminale? czy nie mam przeciwwskazań do pracy fizycznej?

Wystarczy parę rzeczy żeby wiedzieć czy ktoś się nadaje czy trzeba szukać sobie dalej kogoś lepszego. Normalna rozmowa tyle mogę powiedzieć