Netto

Sprzedaż, Transport / Logistyka

O Netto

Netto to sieć sklepów spożywczych, która należy do Dansk Supermarked A/S. Firma poza Polską, gdzie otworzyła już 354 sklepy, działa także w Danii, Niemczech, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Pierwszy polski supermarket Netto powstał w 1995 roku w Szczecinie.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Tak... w miarę

2017-01-22
anonimowo
Po tym jak sama przeszłam do konkurencji widzę jaka jest różnica w warunkach pracy. Mogę powiedzieć tylko że Netto było tak w miarę.

Pieniądze niższe niż daje konkurencja i możliwości dużo mniejsze. Tyle że tylko atmosfera była koleżeńska i jak trzeba było zostać po godzinach to płacili za nie dodatkowo. Nadgodzin nie brakowało więc była szansa na dorobienie do podstawowej pensji. Pod fizycznym względem wszędzie jest tak samo wniosek jeden wszędzie pracować trzeba. Tylko w jednym miejscu za lepsze w innym za gorsze pieniądze.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Sprzedawca (Praca)

2016-12-19
Branża: SprzedażMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

O co można zapytać jak ktoś chce pracować jako sprzedawca w sklepie. Można tak jak mnie tutaj zapytali czemu chce pracować? kiedy mogę zacząć? czy chce tyle zarabiać? czy mogę pracować na zmiany i w weekendy? czy kiedyś pracowałam w sklepie? czy wiem jak się obsługuje kasy fiskalne i terminale? czy nie mam przeciwwskazań do pracy fizycznej?

Wystarczy parę rzeczy żeby wiedzieć czy ktoś się nadaje czy trzeba szukać sobie dalej kogoś lepszego. Normalna rozmowa tyle mogę powiedzieć