GE Industrial Solutions

Finanse / Ekonomia, Inżynieria / Konstrukcje, Przemysł / Produkcja

O GE Industrial Solutions

GE Industrial Solutions (wcześniej GE Consumer & Industrial Power Protection) to producent i dystrybutor zintegrowanych urządzeń i systemów zapewniających bezpieczne i niezawodne zasilanie. Oferowane przez firmę produkty obejmują rozwiązania w zakresie dystrybucji elektrycznej i sterowania, m. in.: rozłączniki obwodów, tablice rozdzielcze i elementy sterujące ogólnego zastosowania, służące do rozdziału energii i sterowania nią w przeróżnych zastosowaniach w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Każdy znajdzie tu coś dla siebie

Księgowa
W tak wielkiej korporacji każdy ma szansę znaleźć stanowisko dla siebie. Jeśli chodzi o ocenę firmy, z perspektywy pojedynczego pracownika jest to trudne. Mogę się wypowiedzieć wyłącznie o swoim dziale, który miałam okazję poznać.

Dzięki ludziom pracującym razem ze mną atmosfera była znakomita. Naprawdę dla nich chciało się wstawać rano i iść do pracy. Niestety czasami jednak, gdy wyrabiało się kolejne nadgodziny, nie patrzyło się na to już tak pozytywnie. Poza dodatkowymi godzinami bolą trochę zarobki. Taka korporacja kojarzy się z zarabianiem kokosów, a zdecydowanie tak nie jest. GE doskonale wygląda w CV, ale ma braki.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance