Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

CS Group Polska

Marketing / Reklama / PR, Media / Sztuka / Rozrywka, Sprzedaż

O CS Group Polska

CS Group Polska sp. z o.o. zarządza takimi markami, jak Agencja Interaktywna ClearSense, pkt.pl oraz Akademia e-marketingu ClearSense. Firma świadczy usługi związane z różnorodnymi działaniami marketingowymi w obrębie wyszukiwarek internetowych. Posiada swoje oddziały w 12 miastach w całym kraju.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dosyć średnio

copywriter
Średnio mi się podobało w tej firmie. Oczywiście były pewne zalety, jak np. odpowiadające mi godziny pracy czy mili współpracownicy. Ale o ile na początek mi to wystarczało, tak na dłuższą metę niestety już nie. Przede wszystkim wynagrodzenie były raczej przeciętne, a do tego można było czasem czuć dużą presję ze strony przełożonych. To są moje główne zarzuty. Gdyby poprawili trochę kwestie związane z zarządzaniem zespołem, a do tego proponowali lepsze zarobki to myślę, że byłoby całkiem znośnie. A tak to jednak popracowałam tam trochę, zdobyłam trochę doświadczenia i postanowiłam rozwijać się gdzie indziej.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Telefoniczny Doradca Klienta (Praca)

  Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: BydgoszczTermin rozmowy: 9.2015
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania, Wiedza o Firmie
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  W CS Group rekrutacja była sympatyczna i prawie bez stresu. Dowiedziałam się najpierw jak wygląda praca i co mogą zaproponować. Przy okazji też jak sobie wyobrażają kto będzie pasował na to stanowisko.

  Zapytali mnie dlaczego chcę pracować właśnie u nich? Co wiem o firmie? Czym się interesuje i co robię w wolnym czasie? Gdzie do tej pory pracowałam z prośbą o dokładny opis zakresu obowiązków na każdym stanowisku. Czy znam jakieś języki obce? Jakie mam oczekiwania finansowe?

  Sugestia jest taka, że chętniej przyjmują osoby z komunikatywnym angielskim, więc dobrze znać język. Miałam wrażenie, że szukają też kogoś, kto ma łatwość wypowiedzi żeby "ładnie" rozmawiał z klientami. W każdym bądź razie nie ma powodu do stresu

  Najnowsze oferty pracy