Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

CS Group Polska

Marketing / Reklama / PR, Media / Sztuka / Rozrywka, Sprzedaż

O CS Group Polska

CS Group Polska sp. z o.o. zarządza takimi markami, jak Agencja Interaktywna ClearSense, pkt.pl oraz Akademia e-marketingu ClearSense. Firma świadczy usługi związane z różnorodnymi działaniami marketingowymi w obrębie wyszukiwarek internetowych. Posiada swoje oddziały w 12 miastach w całym kraju.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Nic nadzwyczajnego, ale na chwilę to ok

anonimowo
Dużo pracy, a wynagrodzenie takie sobie. Gdyby nie to, to byłoby tam całkiem nieźle. A tak to jednak można po pewnym czasie stracić motywację. Ale mimo wszystko nie żałuję, że spróbowałam tam swoich sił. Na pewno nauczyłam się czegoś i zdobyłam doświadczenie, które przyda mi się w przyszłości. A poza tym miałam okazję współpracować z cudownymi osobami. Naprawdę dobrze się dogadywaliśmy i nie było takiego korporacyjnego nadęcia, więc to mi się zdecydowanie podobało. I pasowała mi też lokalizacja, chociaż wiem, że dużo osób na nią narzeka, ale ja po prostu miałam blisko ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Telefoniczny Doradca Klienta (Praca)

  Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: BydgoszczTermin rozmowy: 9.2015
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania, Wiedza o Firmie
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  W CS Group rekrutacja była sympatyczna i prawie bez stresu. Dowiedziałam się najpierw jak wygląda praca i co mogą zaproponować. Przy okazji też jak sobie wyobrażają kto będzie pasował na to stanowisko.

  Zapytali mnie dlaczego chcę pracować właśnie u nich? Co wiem o firmie? Czym się interesuje i co robię w wolnym czasie? Gdzie do tej pory pracowałam z prośbą o dokładny opis zakresu obowiązków na każdym stanowisku. Czy znam jakieś języki obce? Jakie mam oczekiwania finansowe?

  Sugestia jest taka, że chętniej przyjmują osoby z komunikatywnym angielskim, więc dobrze znać język. Miałam wrażenie, że szukają też kogoś, kto ma łatwość wypowiedzi żeby "ładnie" rozmawiał z klientami. W każdym bądź razie nie ma powodu do stresu

  Najnowsze oferty pracy