CS Group Polska

Marketing / Reklama / PR, Media / Sztuka / Rozrywka, Sprzedaż
brak

O CS Group Polska

CS Group Polska sp. z o.o. zarządza takimi markami, jak Agencja Interaktywna ClearSense, pkt.pl oraz Akademia e-marketingu ClearSense. Firma świadczy usługi związane z różnorodnymi działaniami marketingowymi w obrębie wyszukiwarek internetowych. Posiada swoje oddziały w 12 miastach w całym kraju.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Telefoniczny Doradca Klienta (Praca)

2016-02-25
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: BydgoszczTermin rozmowy: 9.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

W CS Group rekrutacja była sympatyczna i prawie bez stresu. Dowiedziałam się najpierw jak wygląda praca i co mogą zaproponować. Przy okazji też jak sobie wyobrażają kto będzie pasował na to stanowisko.

Zapytali mnie dlaczego chcę pracować właśnie u nich? Co wiem o firmie? Czym się interesuje i co robię w wolnym czasie? Gdzie do tej pory pracowałam z prośbą o dokładny opis zakresu obowiązków na każdym stanowisku. Czy znam jakieś języki obce? Jakie mam oczekiwania finansowe?

Sugestia jest taka, że chętniej przyjmują osoby z komunikatywnym angielskim, więc dobrze znać język. Miałam wrażenie, że szukają też kogoś, kto ma łatwość wypowiedzi żeby "ładnie" rozmawiał z klientami. W każdym bądź razie nie ma powodu do stresu