Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów

Badania i Rozwój

O Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP został stworzony w 1965 roku przez Ministerstwo Gospodarki. PIAP zajmuje się prowadzeniem prac badawczych nad nowoczesnymi technologiami, projektowaniem urządzeń oraz linii produkcyjnych. Bierze także udział w międzynarodowych przedsięwzięciach badawczych. Główna siedziba instytutu zlokalizowana jest w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Stabilna i dobra praca

Inżynier Mechanik
Firma nietypowa o tyle, że pracuje się na styku dwóch stref - biznesu i nauki. Brakuje tu nowoczesnych zasad wprowadzonych do zarządzania. Niestety z podejściem do zarządzania ugrzęźli gdzieś dawno temu i tak zostało. Z tego względu nie ma też czegoś takiego jak ścieżka kariery i o awans jest trudno.

Jak już zacząłem od tych minusów to teraz pozytywy. Dobre zarobki to jedna rzecz. Bardzo dobra atmosfera to druga. Stabilność zatrudnienia oraz normalne godziny pracy bez nadgodzin to kolejne. Oprócz tego jeszcze styczność z ciekawymi technologiami i zdobycie unikatowego doświadczenia. Mimo, że na początku od razu wylałem to co negatywne uważam, że pozytywnych stron jest więcej niż tych złych.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance