Neonet

Sprzedaż

O Neonet

Neonet S.A. zajmuje się sprzedażą sprzętu AGD i RTV. Firma posiada sklep internetowy oraz prawie 300 sklepów stacjonarnych w całej Polsce. Przedsiębiorstwo istnieje od 15 lat, zatrudnia 2700 pracowników, a rocznie ich strona internetowa odwiedzana jest około 14 milionów razy.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca na jakiś czas, bez możliwości rozwoju

anonimowo
Zdobywałem w Neonecie swoje pierwsze doświadczenia zawodowe i wtedy nie miałem jeszcze jakichś szczególnych oczekiwań, więc mi się podobało. Z perspektywy czasu widzę jednak pewne mankamenty tej firmy. Przede wszystkim brak możliwości rozwoju. O awansach raczej można tam było zapomnieć. Tak samo szkolenia – zdecydowanie było ich za mało. Jakby to poprawili i bardziej zadbali o pracowników pod tym względem, to moja opinia byłaby pozytywna. A tak to jest taka pół na pół. Bo z jednej strony są te wspomniane wady, a z drugiej dobrze wspominam panującą w sklepie atmosferę i to, że były elastyczne godziny pracy. I wynagrodzenie też było takie w miarę.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Sprzedawca/Doradca Klienta (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Spotkanie przy tej rekrutacji było chyba tylko jedno... nie przypominam sobie nic więcej więc musiało być jedno. Pytania mi się powtórzyły z tym co ludzie opisywali w internecie np. tutaj właśnie. Przez to nic mnie nie zdziwiło.

Nie było scenek sprzedażowych na co też wstępnie byłem przygotowany po innych rekrutacjach. Ta cała rozmowa to wymiana info ode mnie i od kierownika żebym ja czegokolwiek się dowiedział jak pracują i jak płacą.

Później miał być kontakt telefoniczny ale jakoś nic nie było