Goyello

Nowe technologie / IT

O Goyello

Goyello jest polsko-holenderskę firmą, zajmującą się w dostarczaniem rozwiązań informatycznych tworzonych zgodnie z zasadami metodologii Agile. Firma zatrudnia około 100 pracowników w 3 biurach: jednym holenderskim i dwóch polskich, znajdujących się w Gdańsku i Koszalinie.

Zespół tworzą programiście, projektanci, konsultanci i testerzy oprogramowania. Ich wspólne działania pozwalają na realizację zadań dla klienótw z całego świata.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ciekawa praca, dobre warunki

anonimowo
To bardzo fajna firma, w której pracowników traktuje się po prostu po ludzku. To fajne uczucie, bo w poprzedniej firmie miałem zupełnie inną sytuację. Poza tym warunki współpracy na wysokim poziomie, pensja odpowiednia, benefity są, ludzi bardzo lubię i cenię. Generalnie trudno tu się czepiać o cokolwiek, bo szefowie bardzo się starają, żebyśmy mieli możliwość pracy w odpowiednich warunkach. My jesteśmy fair to i oni są.

Dodam do tego tylko, że pracujemy na fajnych nowych technologiach, a projekty, które dostajemy też trzymają poziom, nie ma nudy i czasem się trzeba mocno napracować, żeby coś doprowadzić do końca. Ale to dobrze, dzięki temu można podnieść kwalifikacje.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Programista (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 8.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Dwie rozmowy - sprawdzają wiedzę, pytają o doświadczenie i znajomość angielskiego. Bardzo konkretnie i bez zbędnych rzeczy. Największa część o doświadczeniu - pytania co i gdzie robiłem, jak mi się podobało, czemu nadal nie pracuje; duża część wiedzowa/ techniczna - o C#, .NET, SQLa i aplikacje webowe, czy wcześniej robiłem, jakie robiłem itp.

Plus pytania standardy typu kiedy mogę zacząć jak mnie wybiorą, ile chce zarabiać, czego oczekuję itp.

Pierwsza rozmowa ogólna + techniczna, druga z przyszłym szefem