Goyello

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Goyello

Goyello jest polsko-holenderskę firmą, zajmującą się w dostarczaniem rozwiązań informatycznych tworzonych zgodnie z zasadami metodologii Agile. Firma zatrudnia około 100 pracowników w 3 biurach: jednym holenderskim i dwóch polskich, znajdujących się w Gdańsku i Koszalinie.

Zespół tworzą programiście, projektanci, konsultanci i testerzy oprogramowania. Ich wspólne działania pozwalają na realizację zadań dla klienótw z całego świata.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Ciekawa praca, dobre warunki

2016-03-28
anonimowo
To bardzo fajna firma, w której pracowników traktuje się po prostu po ludzku. To fajne uczucie, bo w poprzedniej firmie miałem zupełnie inną sytuację. Poza tym warunki współpracy na wysokim poziomie, pensja odpowiednia, benefity są, ludzi bardzo lubię i cenię. Generalnie trudno tu się czepiać o cokolwiek, bo szefowie bardzo się starają, żebyśmy mieli możliwość pracy w odpowiednich warunkach. My jesteśmy fair to i oni są.

Dodam do tego tylko, że pracujemy na fajnych nowych technologiach, a projekty, które dostajemy też trzymają poziom, nie ma nudy i czasem się trzeba mocno napracować, żeby coś doprowadzić do końca. Ale to dobrze, dzięki temu można podnieść kwalifikacje.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Programista (Praca)

2016-09-30
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 8.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz