Daicel Safety Systems Europe

Logo Daicel Safety Systems Europe
+ Dodaj opinię
Wrocław
Daicel Safety Systems Europe Czy to Twoja firma?
Motoryzacja, Przemysł / Produkcja
Daicel Safety Systems Europe to firma z branży motoryzacyjnej, zajmująca się produkcją napełniaczy do poduszek powietrznych, które dzięki zaawansowanej technologii oraz nowoczesnym metodom zarządzania opartym o filozofię Kaizen są niezawodne. Od początku istnienia naszej firmy przykładamy dużą wagę do kwestii ciągłego doskonalenia naszych pracowników, a także wszystkich procesów i systemów. Nieustannie udoskonalamy produkty, wykorzystując najnowocześniejsze technologie na rynku motoryzacyjnym.

Rozmowy kwalifikacyjne w Daicel Safety Systems Europe

(2)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

2 relacji z rozmów kwalifikacyjnych
100%
0%
0%
+Dodaj relację
Pokaż:

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: Anonimowo

Rekrutacja odbyła się:marzec 2018, Żarów

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Rekrutacja do Daicel upłynęła bardzo szybko i do tego w miłej atmosferze. Najpierw padły ogólne pytania - o moje doświadczenie, wykształcenie, zainteresowania, oczekiwania wobec tej pracy. Pytali też dlaczego wybrałem akurat ich firmę i co wiem o ich działalności. Nie pamiętam dokładnie ile trwała rozmowa, ale celuję, że około pół godziny. Pod koniec dostałem wszystkie potrzebne informacje o stanowisku. W sumie to podali ich tyle, że nawet nie musiałem o nic pytać. Odpowiedź zwrotną dostałem po 3 dniach. Wszystko poszło bardzo sprawnie, tak jak lubię.

Rozwiń
Data dodania: 11.04.2018
Czy ta relacja jest przydatna?
tak
nie

Aplikowałeś na: Pracownik produkcji

Rekrutacja odbyła się:grudzień 2015, Gmina Żarów

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Byłem na rozmowie w Daicelu w grudniu ubiegłego roku. Dość długo szukałem pracy, dlatego zależało mi na znalezieniu na szybko czegokolwiek. Oni według ogłoszenia mieli naprawdę dobre warunki, to samo powiedzieli mi na spotkaniu, za co wielki plus dla nich. Nie robią ewentualnego pracownika w konia, tylko wprost mówią czego się spodziewać. Sama rozmowa była krótka, bo i stanowisko niezbyt wyrafinowane. Chodziło o posiadane zdolności manualne, ewentualne doświadczenie, gotowość do pracy na różne zmiany i chęć do pracy. Super, że mają np. dodatki za dojazdy i za nocne zmiany. Ponoć po roku można nawet na takim stanowisku dostać premię uznaniową. W trakcie spotkania pytają jeszcze z wiedzy o firmie, więc dobrze coś poczytać.

Rozwiń
Data dodania: 20.01.2016
Czy ta relacja jest przydatna?
tak
nie