Daicel Safety Systems Europe

4.3Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Daicel Safety Systems Europe

Daicel Safety Systems Europe to firma z branży motoryzacyjnej o międzynarodowym zasięgu zlokalizowana w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, podstrefie Żarów. Uroczyste otwarcie Zakładu nastąpiło w marcu 2004 roku. DSSE jest częścią japońskiego koncernu Daicel, który zatrudnia ponad 9 tysięcy pracowników na całym świecie.

DSSE zajmuje się produkcją napełniaczy do poduszek powietrznych dla kierowcy, pasażera, poduszek bocznych, kolanowych i kurtynowych, które dzięki zaawansowanej technologii oraz nowoczesnym metodom zarządzania opartym o filozofię Kaizen są niezawodne. Od początku istnienia naszej firmy przykładamy dużą wagę do kwestii ciągłego doskonalenia naszych pracowników, a także wszystkich procesów i systemów.

Produkujemy zgodnie z wymaganiami rynku motoryzacyjnego. Nieustannie udoskonalając i zmieniając swoje produkty, Daicel wykorzystuje najnowocześniejsze technologie na rynku motoryzacyjnym. Zgodnie z globalnymi trendami, DSSE dąży do minimalizacji i tworzenia produktów przyjaznych środowisku poprzez eliminację szkodliwych substancji (NO, Nox) wyzwalających się podczas otwarcia poduszki powietrznej. Rozwój produktów oznacza nie tylko poprawę konstrukcji samego napełniacza, ale także jego kluczowych komponentów takich jak materiały pirotechniczne i inicjatory.

Branża motoryzacyjna, w obszarze której działa nasza firma, jest jedną z najbardziej wymagających. Od jakości naszych produktów bezpośrednio zależy życie ludzkie, więc utrzymanie jej na wysokim poziomie stanowi dla nas cel nadrzędny. Ponadto różnorodność systemów bezpieczeństwa oferowana przez współczesne samochody wymusza na nas dywersyfikacje sprzętu i narzędzi, których używamy podczas produkcji. W związku z tym rozwiązania, które stosujemy w codziennej pracy obejmują innowacje technologiczne, a także sprawdzone latami praktyki

Daicel Safety Systems Europe zatrudnia w Żarowie ponad 350 pracowników o różnorodnych zainteresowaniach i wartościach. Działając zespołowo i wykorzystując swoją wiedzę oraz doświadczenie, możemy realizować nasz cel. Dlatego stawiamy na rozwój! Tylko taki rozwój pozwoli nam napędzić i przyspieszyć rozwój firmy.

Odkryj z nami swoją karierę, pracując w międzynarodowej korporacji!Nowe OpinieDodaj

4.2

Bardzo dobra firma, dużo bonusów

2016-05-09
inspektor kontroli jakości
Praca tutaj to dobra opcja chociażby z tego względu, że jest sporo dodatków do pensji: ubezpieczenie itp rzeczy. I szkoda jak dla mnie że nadgodzin nie ma, bo to by była dodatkowa kasa.

Wymagania mają co prawda duże i nie biorą byle kogo, ale już na miejscu jak człowiek sobie pracuje to widać dlaczego. Warunki są dobre, tak samo jak pieniądze, awansować się da a i szefowie i współpracownicy to fajni ludzie. Więc ja polecam.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Pracownik produkcji (Praca)

2016-01-20
Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: Gmina ŻarówTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz