Accenture

Doradztwo / Konsulting, Finanse / Ekonomia, Nowe technologie / IT, Księgowość / Audyt / Podatki, Franczyza

O Accenture

Kiedy myślisz o pracy, szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł rozwijać się tak szybko, jak świat wokół Ciebie. Jednocześnie chcesz zdobywać nowe umiejętności i sprawdzać je w działaniu mając przy tym wsparcie doświadczonych osób.

Takie możliwości zapewniamy wszystkim naszym pracownikom. Rozwój to podstawa.

W Accenture realizujemy ambitne projekty na szeroką skalę. Nasi eksperci pracują na najwyższym poziomie dobając o interesy naszych odbiorców.

Pracujemy z najnowszymi technologiami i dotykamy najistotniejszych problemów ramach pięciu linii biznesowych: Strategy, Consulting, Digital, Technology oraz Operations.

Jesteśmy jedyną firmą, która dostarcza rozwiązania w tzw. modelu end to end. Dzięki temu pracujemy z najlepszymi. Chcesz poznać liczby, które potwierdzają nasze słowa? Nasi klienci to 89 firm z rankingu Fortune Global 100, ponad 3/4 Fortune Global 500 oraz instytucje rządowe z całego świata.

Brzmi ciekawie? Odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej!

www.accenture.com

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Mega fajne doświadczenie zawodowe

Anonimowo
W Accenture pracuję od ponad roku i przyznam szczerze, że jestem ogromnie pozytywnie zaskoczony. Pracy bywa sporo, ale sprawia mi ona frajdę więc nie stanowi to dla mnie żadnego problemu, a i czynników motywujących nie brakuje. Zespół tworzą fantastyczni i zgrani ludzie, na których zawsze można liczyć i od których można się niesamowicie dużo nauczyć. Dzięki temu atmosfera pracy jest bardzo dobra, a to w trudniejszych chwilach bywa bezcenne. Przede wszystkim Accenture pozwala zdobyć ogromne doświadczenie. Wielokrotnie pracuje się tu przy projektach dla największych światowych firm co daje nam idealne pole do rozwoju.
Firma oferuje całą paletę bonusów, które ogromnie ułatwiają i uprzyjemniają życie pracownikom. Jeśli zostajemy po godzinach, to są one jak najbardziej płatne, a warto wspomnieć, że już samo podstawowe wynagrodzenie jest bardzo dobre. Poza tym godziny pracy są dość elastyczne. Jeśli chodzi o social i benefity to pracownicy mogą liczyć na dopłaty do posiłków, ubezpieczenie zdrowotne, plan zakupu akcji czy też finansowanie egzaminów.
Polecam wszystkim zainteresowanym pracą w Accenture aplikować bo naprawdę warto.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Kursy / konferencje
 • Narzędzia pracy
 • Karta sportowa
 • Bony / bilety / zniżki
 • Wyjazdy integracyjne
 • Elastyczny czas pracy
 • Dofinansowanie posiłków
 • Owoce i napoje w firmie
 • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Młodszy specjalista w dziale księgowości (Praca)

Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 8.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
 • Testy specjalistyczne
 • Spotkanie w firmie
 • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

O rekrutacji do Accenture to wręcz legendy krążą. Tam podobno mają wyjątkowo skomplikowane procesy wszystko zależy od stanowiska itp. Nie jest to łatwe, proste i oczywiste, nie rozumiem nawet dlaczego.

Mi się przytrafiło sprawdzanie znajomości języków. Oczekiwali znajomości angielskiego i włoskiego to rzeczywiście weryfikowali. Nie oczekiwali doświadczenia tylko umiejętności obsługi programów i chęci do pracy. Dlatego rekrutacja była dla mnie zaskoczeniem. Może nie sama rekrutacja lecz sposób jej przeprowadzania. Miałam jeszcze rozmowę sympatyczną i konkretną.

Firma wydaje się w porządku jakby tego nie oceniać. Tylko przydałyby się jaśniejsze informacje o rekrutacji.