Logo Accenture
+ Dodaj opinię

Accenture

501+

Jesteśmy ekspertami realizującymi projekty, których nikt nie jest w stanie zrobić albo zrobić ich równie dobrze. Naszych 5 obszarów działania - Strategy, Digital, Operations, Consulting i Technology - tworzy idealny zestaw usług dla nawet najbardziej wymagających klientów. Tu zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które zostaną z Tobą na lata.

Kariera w Accenture
więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Kogo szukamy?

Kariera

Wartości

Atmosfera

Warunki

Co robimy?

Kim jest idealny kandydat?

- studenci od III roku studiów i absolwenci kierunków technicznych oraz biznesowych - doświadczeni profesjonaliści z wiedzą ekspercką z zakresu technologii, ekonomii, finansów, którzy aspirują do roli potencjalnych liderów lub chcą rozwijać się w kierunku eksperckim - osoby posługujące się biegle językiem angielskim – dodatkowe języki obce są mile widziane (francuski, niemiecki, szwedzki, holenderski) - pasjonaci innowacji i pracy na styku technologii oraz biznesu - osoby, które dobrze odnajdują się w dynamicznym środowisku pracy, potrafią myśleć nieszablonowo i mają analityczne spojrzenie

New applied now

W Accenture stawiamy na Twój rozwój i otwartą komunikację. Na początku każdemu pracownikowi pokazujemy ścieżkę rozwoju, potem każdy wspólnie z przełożonym ustala swoje cele oraz priorytety. Jest to także idealny moment na przeanalizowanie własnych umiejętności i refleksję, w którym kierunku chce się rozwijać karierę. Niezależnie od wyboru ścieżki, w Accenture zapewniamy wsparcie w postaci licznych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Zachęcamy do zdobywania certyfikatów oraz doszkalania umiejętności językowych. Jeśli poczujesz chęć zmiany swojej ścieżki zawodowej, firma będzie Cię w tym wspierać. Postaramy się znaleźć w Accenture miejsce, w którym rozwiniesz się zgodnie z oczekiwaniami.

Nasze wartości

Nasze podstawowe wartości kształtują kulturę organizacyjną i określają charakter naszej firmy. TWORZENIE WARTOŚCI DLA KLIENTA Działamy sprawnie, aby nasi klienci stawali się przedsiębiorstwami o wysokiej wydajności. Tworzymy długoterminowe relacje. JEDNA SIEĆ GLOBALNA Wykorzystujemy siły globalnych: wglądu, relacji, współpracy i uczenia się, aby zapewniać wyjątkowe standardy. SZACUNEK DLA JEDNOSTKI Dbamy o wartościowanie różnorodności i unikalnego wkładu, wspieramy otwarte oraz integracyjne środowiska. NAJLEPSI LUDZIE Przyciągamy najlepsze talenty, rozwijamy je i utrzymujemy. UCZCIWOŚĆ Jesteśmy nieustępliwi etycznie, pracujemy uczciwie i inspirujemy się nawzajem. ZARZĄDZANIE Naszym obowiązkiem jest budowanie lepszej, silniejszej i trwalszej firmy dla przyszłych pokoleń.

Nie samą pracą człowiek żyje...

W Accenture oprócz tego, że lubimy ze sobą pracować, to lubimy również spędzać razem czas po pracy i rozwijać wspólne pasje oraz zainteresowania. Biegasz? Trenuj z naszą sekcją Accenture Runners Club. Chcesz wystartować w regatach? Zbierz drużynę i do dzieła! Oprócz aktywności sportowych, spotykamy się na wyjazdach i imprezach firmowych w nieco bardziej nieformalnej atmosferze sprzyjającej integracji zespołowej. Wierzymy, że miejsce pracy powinno inspirować i zachęcać do aktywnego uczestnictwa, dlatego też stawiamy na jasną, otwartą komunikację. Jesteśmy ze sobą na "Ty" bez względu na wiek czy zajmowane stanowisko – stanowimy jedną drużynę.

Komfortowe miejsce pracy

Nie chcemy marnować zbędnego czasu na dojazdy do pracy, dlatego większość biur Accenture zlokalizowana jest w centrum miast, z dobrą komunikacją transportem publicznym. Chcesz pracować zdalnie albo potrzebujesz wyjść wcześniej? W miarę możliwości stwarzamy takie warunki, aby nasi pracownicy mogli podchodzić elastycznie do wielu tematów. W naszych biurach każdy znajdzie coś dla siebie. Gorąca czekolada, chillout room, game room, praca na tarasie z widokiem na Warszawę – to tylko część przyjemności, które oferujemy swoim pracownikom.

Wybierz swój obszar biznesowy

Strategy – Wiemy, jak technologia zmienia przemysł i istniejące modele biznesowe. Dzięki temu potrafimy wspólnie kształtować przyszłość naszych klientów. Consulting – Transformacja biznesu nie jest łatwym procesem. Nasi klienci potrzebują takiego partnera, który każdego dnia przedstawi im nowe i innowacyjne pomysły na usprawnienie biznesu. Digital – Pomagamy klientom zamieniać myślenie na działanie, z naszą pomocą stają się po prostu bardziej „digital”. Technology – Wspiera cyfrową transformację. Pomagamy na nowo zdefiniować cyfrowe możliwości i wdrażać przyszłościowe rozwiązania IT. Operations – Wykorzystuje technologie, które wspierają cyfryzację i automatyzację procesów biznesowych. Umożliwiamy wymierne wykorzystanie wiedzy oraz dostarczamy rozwiązania w modelu As-a-Service.

Benefity

Sprawdź, na jakie benefity pracownicze możesz u nas liczyć

Tak to u nas wygląda!

Obejrzyj zdjęcia biura, z wydarzeń firmowych i inne

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej

+4 zdjęcia

Opinie o Accenture

(22)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

Wyróżniona opinia

22 opinie

4.0

4.7Atmosfera

4.0Benefity

3.4Możliwość rozwoju

3.6Wynagrodzenie

4.1Work/life balance

27.03.2018
4.2

Mega fajne doświadczenie zawodowe

W Accenture pracuję od ponad roku i przyznam szczerze, że jestem ogromnie pozytywnie zaskoczony. Pracy bywa sporo, ale sprawia mi ona frajdę więc nie stanowi to dla mnie żadnego problemu, a i czynników motywujących nie brakuje. Zespół tworzą fantastyczni i zgrani ludzie, na których zawsze można liczyć i od których można się niesamowicie dużo nauczyć. Dzięki temu at...
więcej

Nasze social media

Zobacz profile firmy w social media

Oferty pracy Accenture

(2)

Przejrzyj polecane i wciąż dostępne oferty

Praca
Warszawa
Dodano: 21 dni temu
Finance & Accounting Junior Specialist with Polish and English Do you know foreign languages, but you’re not sure how should you shape your future career?
Let us help you! Apply: our...
Praktyki
Warszawa
Dodano: 10 dni temu
Support in HR Department
WHAT WILL YOU DO? Administrative support of the HR processes. Input and update data in various HR tools, drawing up reports. Preparing HR documents (contracts, ...
Zobacz wszystkie oferty