Accenture

Doradztwo / Konsulting, Nowe technologie / IT

O Accenture

Accenture = 459 000 specjalistów = 120 krajów


Jesteśmy ekspertami realizującymi projekty, których nikt nie jest w stanie zrobić albo nie jest w stanie zrobić równie dobrze. Pracujemy z najnowszymi technologiami i dotykamy najistotniejszych problemów w biznesie. Naszych 5 obszarów działania - Strategy, Digital, Operations, Consulting oraz Technology - tworzy idealny zestaw usług nawet dla najbardziej wymagających klientów. 


6000 specjalistów w Polsce? Czas do nich dołączyć!

 

Kiedy myślisz o pracy, szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł rozwijać się tak szybko, jak świat wokół Ciebie. Uczyć się nowych rzeczy i sprawdzać je w działaniu razem z doświadczonymi mentorami. Poznawać inne kultury i mieć styczność z ludźmi za całego świata. W Accenture już od pierwszego dnia doświadczasz czegoś nowego. Tu zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które zostaną z Tobą na lata.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

"wszystko zależy od projektu"

Developer
Takim tytułem można podsumować - albo trafisz tam, gdzie będzie dużo roboty, nie ma gdzie rąk włożyć, albo siedzisz i czekasz i czujesz, że jako praktykant tracisz czas. Na plus jest fakt, że trafia się do prawdziwego projektu, współpracuje się z ludźmi, którzy są bardziej doświadczeni.

Mimo tej "rosyjskiej ruletki" zawsze warto spróbować pracy tutaj, bo pozna się specyficzny rodzaj pracy, charakterystyczny dla korporacji - aplikując gdzieś indziej mniej Cię potem zaskoczy.

Wynagrodzenie zostało oznaczone bardzo nisko, ponieważ kontynuując pracę n i e będąc na UoP, stawka jest niewiele wyższa niż podczas praktyk na początku.

Nie ma chyba możliwości, aby nie zatrudnili później osoby która była na praktykach - w zależności od dyspozycji jest wybierany rodzaj umowy.

Z benefitów (dla praktykantów) jest na pewno wyposażenie jakie się dostaje do codziennej pracy, bardzo dbają o to i to jest na plus.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

praktykant (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: łódźTermin rozmowy: 6.2018
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Testy online
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Uczelnia, Dodatkowe Projekty, Obsługa programów, Inne
O Tobie
O Tobie:Sukcesy i Porażki
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Po zaaplikowaniu na odpowiednie stanowisko przysyłają test online do rozwiązania we własnym zakresie - jest on uruchamiany poprzez stronę internetową, ograniczony czasowo (raz otwarty test uruchamia czas). Jeżeli wynik jest zadowalający, dostaje się telefon/mail o wynikach i chęci rozmowy w biurze. W tym przypadku prowadziły ją osoby z zespołu w którym później odbywało się praktyki. W trakcie tej rozmowy osopytania były zadawane bezpośrednio związane ze znajomością wspomnianych przez Ciebie w CV języków programowania, krótka rozmowa po angielsku by sprawdzić jak sobie radzisz z językiem.

Czasem ten etap może być poprowadzony przez Skype - ale chyba raczej na wyższe stanowiska.