Draexlmaier

Nowe technologie / IT, Motoryzacja

O Draexlmaier

The DRÄXLMAIER Group is a globally operating family-owned company, with its headquarters in Vilsbiburg, Germany. Since it was founded in 1958, the company has developed and manufactured modern wiring harness systems, exclusive interiors and central electrical and electronic components, with a clear focus on the premium automotive segment. The DRÄXLMAIER Group employs about 55,000 employees.

We are one of the top 100 automotive suppliers in the world. With our automotive expertise, we contribute toward making cars safer, more comfortable and more energy-efficient in the future. Our outstanding innovative strength and development expertise has been acknowledged many times with international awards and honors. At the same time, we are regularly named among the top automotive employers.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajnie było tu zaczynać

Młodszy Konstruktor
Trafiłem do nich na młodszego konstruktora i tu zaczynałem tak na dobrą sprawę pracować. Na tamten moment "młodszym" płacili przeciętnie. Trzeba tylko docenić to, że dawali szansę się uczyć i zdobywać doświadczenie. Wtedy to jest ważniejsze niż sama kasa

Szczególnie jak atmosfera była dobra i pozwalali na elastyczny czas pracy. Oprócz tego korzystałem z kursów językowych a to wiadomo, że zawsze się przydaje. Dużo się dowiedziałem przez pracę w tej firmie i ja tam ich polecam.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik produkcji (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: Jelenia GóraTermin rozmowy: 6.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Testy specjalistyczne
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie
Sposób aplikowania
  • Inne
Ogólny komentarz

Rozmowy jako takiej nie było. Przyszedłem, przedstawiłem się, powiedziałem, o jakie stanowisko się ubiegam. Bez zbędnych formalności poszliśmy na produkcję i pokazali mi co i jak się tam robi, po czym kazali mi to powtórzyć, żeby sprawdzić, czy dam radę.

Robota była prosta, więc tego samego dnia podpisaliśmy umowę i wszyscy byli zadowoleni.