Clearcode

Nowe technologie / IT

O Clearcode

Jesteśmy w 100% polskim software housem. Wystartowaliśmy w 2009 roku, ale mimo upływu lat i ponad setki osób na pokładzie, klimat pozostaje u nas niezmiennie startupowy (co potwierdza 92% naszej załogi!).

Pracujemy w PHP, Pythonie i JavaScript, używamy relacyjnych i nierelacyjnych baz danych, nowoczesnych frameworków i bibliotek zbudowanych na bazie tych języków. Nie robimy wszystkiego - stawiamy na specjalizację i konsekwentnie poruszamy się w fascynującym świecie Ad Tech, MarTech i analytics. Aplikacje, nad którymi pracujemy zajmują się przetwarzaniem i analizą danych... dużej ilości danych, co oznacza, ze muszą być też odpowiednio wydajne - tym oto sposobem każdy dzień u nas niesie nowe wyzwania! Rozwijamy aplikacje dla klientów zewnętrznych, a w 2013 roku stworzyliśmy firmę produktową Piwik PRO, w której dostarczamy kompleksowy zestaw narzędzi dla marketingowców.

Na co dzień naprawdę lubimy dzielić się wiedzą - z pragnienia szerzenia dobrych praktyk i prowokowania dyskusji wywodzą się nasze najlepsze inicjatywy, jak Ferajny czy Beer & Bacon. Czujesz, że wiele nas łączy? Odezwij się!

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ciekawe możliwości i dobry stosunek do pracowników

Developer
Tak jak w temacie firma daje ciekawe możliwości rozwoju i ma bardzo dobry stosunek do pracownika. W tym daje benefity, robi wyjazdy i spotkania integracyjne, szkoli swoich ludzi i proponuje dobre zarobki jak na branżę.

Mimo to ludzie często się wymieniają tylko, że to chyba wina korporacyjności. Nie każdy umie się odnaleźć w takiej strukturze.

Mi się podobało projekty były fajne nie miałem problemów z dojazdami do biura i ludzie byli naprawdę spoko.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • Wyjazdy integracyjne
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie posiłków

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Programista (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Testy online
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Wysłałem aplikację chcieli żebym dalej brał udział w rekrutacji więc się zgodziłem na zrobienie zadania. Zadanie typowo programistyczne. Można też było pokazać kawałek jakiegoś fajnego kodu. Tzn trzeba było pokazać, że się faktycznie ogarnia. Po zadaniu rozmowa kwalifikacyjna. Trwało to z godzinę i było na tematy bardziej ogólne i trochę techniczne. Częściowo po angielsku częściowo po polsku. Do tego przedstawienie informacji jakie warunki mogą zaproponować na start. Ogólnie ok