Clearcode

4.2Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Clearcode

Jesteśmy w 100% polskim software housem. Wystartowaliśmy w 2009 roku, ale mimo upływu lat i ponad setki osób na pokładzie, klimat pozostaje u nas niezmiennie startupowy (co potwierdza 92% naszej załogi!).

Pracujemy w PHP, Pythonie i JavaScript, używamy relacyjnych i nierelacyjnych baz danych, nowoczesnych frameworków i bibliotek zbudowanych na bazie tych języków. Nie robimy wszystkiego - stawiamy na specjalizację i konsekwentnie poruszamy się w fascynującym świecie Ad Tech, MarTech i analytics. Aplikacje, nad którymi pracujemy zajmują się przetwarzaniem i analizą danych... dużej ilości danych, co oznacza, ze muszą być też odpowiednio wydajne - tym oto sposobem każdy dzień u nas niesie nowe wyzwania! Rozwijamy aplikacje dla klientów zewnętrznych, a w 2013 roku stworzyliśmy firmę produktową Piwik PRO, w której dostarczamy kompleksowy zestaw narzędzi dla marketingowców.

Na co dzień naprawdę lubimy dzielić się wiedzą - z pragnienia szerzenia dobrych praktyk i prowokowania dyskusji wywodzą się nasze najlepsze inicjatywy, jak Ferajny czy Beer & Bacon. Czujesz, że wiele nas łączy? Odezwij się!

Nowe OpinieDodaj

4.2

Ciekawe możliwości i dobry stosunek do pracowników

2016-05-23
Developer
Tak jak w temacie firma daje ciekawe możliwości rozwoju i ma bardzo dobry stosunek do pracownika. W tym daje benefity, robi wyjazdy i spotkania integracyjne, szkoli swoich ludzi i proponuje dobre zarobki jak na branżę.

Mimo to ludzie często się wymieniają tylko, że to chyba wina korporacyjności. Nie każdy umie się odnaleźć w takiej strukturze.

Mi się podobało projekty były fajne nie miałem problemów z dojazdami do biura i ludzie byli naprawdę spoko.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Programista (Praca)

2017-01-12
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Testy online
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz