Agora

Nowe technologie / IT, Marketing / Reklama / PR, Media / Sztuka / Rozrywka

O Agora

Agora to jedna z największych i najbardziej znanych w Polsce spółek medialnych. Od 1999 roku jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W ramach swoich działań Agora tworzy czasopisma, portale internetowe, kolekcje wydawnicze, ale również zajmuje się siecią kin i prowadzi radio.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praktyki przydały się do CV

Praktyki
Dwa lata temu albo nawet ponad od przypadku do przypadku trafiłam na praktyki właśnie do Agory. Część pracy, którą mi zlecili wykonywałam w biurze, na część dogadałam się zdalnie, tak żeby było mi i im wygodnie.

Miło mi się siedziało w takim ładnym biurze, poznałam się z kilkoma osobami, ale nie zostałam na dłużej to znaczy na czas po praktykach.

Praktyki były płatne jakieś śmieszne pieniądze, które potraktowałam bardziej jak kieszonkowe. Zależało mi najbardziej na zdobyciu wpisu do CV i zobaczeniu od środka jak działają. To się udało zrealizować w stu procentach na szczęście.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. sprzedaży internetowej (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rekrutacja to: rozmowa telefoniczna w której chodziło tylko o to czy dalej szukam pracy i kiedy możemy się spotkać oraz spotkanie w biurze

Pytania na temat: znajomości rynku reklamy internetowej, doświadczenia z pracy w sprzedaży, motywacji do pracy, dlaczego teraz szukam pracy, jakie mam zalety, jak sobie radzę z negocjacjami, jakie mam oczekiwania, jakie mam zainteresowania, od kiedy mam czas i mogę przyjść do pracy