Agora

3.5Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Agora

Agora to jedna z największych i najbardziej znanych w Polsce spółek medialnych. Od 1999 roku jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W ramach swoich działań Agora tworzy czasopisma, portale internetowe, kolekcje wydawnicze, ale również zajmuje się siecią kin i prowadzi radio.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Praktyki przydały się do CV

2017-02-04
Praktyki
Dwa lata temu albo nawet ponad od przypadku do przypadku trafiłam na praktyki właśnie do Agory. Część pracy, którą mi zlecili wykonywałam w biurze, na część dogadałam się zdalnie, tak żeby było mi i im wygodnie.

Miło mi się siedziało w takim ładnym biurze, poznałam się z kilkoma osobami, ale nie zostałam na dłużej to znaczy na czas po praktykach.

Praktyki były płatne jakieś śmieszne pieniądze, które potraktowałam bardziej jak kieszonkowe. Zależało mi najbardziej na zdobyciu wpisu do CV i zobaczeniu od środka jak działają. To się udało zrealizować w stu procentach na szczęście.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. sprzedaży internetowej (Praca)

2017-03-13
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz