Grupa CHIC

Sprzedaż

O Grupa CHIC

Grupa CHIC Sp. z o.o. Sp. k. zarządza multibrandową siecią sprzedaży e-papierosów eSmoking World. Firma posiada punkty sprzedażowe w całej Polsce. Zajmuje się również wytwarzaniem płynów nikotynowych eSmoking Liquids, a także kieruje laboratorium QC&RD eSmoking Institute. Od 2015 roku przedsiębiorstwo stanowi część międzynarodowej Grupy British American Tobacco.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Przyzwoita praca

Doradca Klienta
Praca tutaj uważam, że była przyzwoita. Ani nie męcząca ani nie bardzo stresująca chyba, że ktoś się stresuje klientami i tym marudzeniem które się czasami zdarza. Wszędzie w pracy z ludźmi jest to samo więc lepiej się przyzwyczaić albo zmienić branżę... Wygodnie jak się pracuje jako student, bo wtedy z grafikiem się tak ustala żeby dało się jeszcze jeździć na uczelnię.

Płacą nawet ok i jak dobrze się wyjdzie w miesiącu to się jeszcze premię dostanie. W moim przypadku przytrafili się fajni ludzie dlatego ciężko nie było. Nie trzeba też nigdzie biegać ani nic dźwigać a jak nie ma klientów to jest spokój nikt nikomu nad głową nie stoi.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy