Essel Propack

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Essel Propack

Essel Propack Polska zajmuje się produkcją opakowań - tub plastikowych oraz laminowanych - wykorzystywanych w przemysłach kosmetycznym, farmaceutycznym i spożywczym. Przedsiębiorstwo należy do międzynarodowej Grupy Essel, największej na świecie firmy działającej w tej branży.

Firma funkcjonuje na terenie 12 krajów świata, gdzie posiada 25 fabryk, w których zatrudnia około 2600 pracowników. W Polsce Essel ma swoją siedzibę w Międzyrzeczu.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Dla mnie w porządku z małym ale

2016-04-24
anonimowo
Essel Propack to firma, w której moim zdaniem można się po jakimś czasie nudzić. Nie ma nowych wyzwań ciekawszych zadań itp. Wszystko ciągle to samo. Są ludzie, którzy to lubią, ale mi to nie odpowiadało. Także praca jest raczej dla osób szukających stabilizacji, którym nie przeszkadza monotonia.

Wypłaty wtedy kiedy ja tam pracowałem proponowali całkiem dobre. Nigdy nie miałem problemu z przelewami zawsze wszystko o czasie. Dobrze mi się pracowało z ludźmi, którzy tam byli zatrudnieni. Miło to wszystko wspominam, ale szukałem czego innego
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena negaywna

Asystent Działu Obsługi Klienta (Praca)

2016-06-15
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: MiędzyrzeczTermin rozmowy: 11.2014
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz