Essel Propack

Przemysł / Produkcja

O Essel Propack

Essel Propack Polska zajmuje się produkcją opakowań - tub plastikowych oraz laminowanych - wykorzystywanych w przemysłach kosmetycznym, farmaceutycznym i spożywczym. Przedsiębiorstwo należy do międzynarodowej Grupy Essel, największej na świecie firmy działającej w tej branży.

Firma funkcjonuje na terenie 12 krajów świata, gdzie posiada 25 fabryk, w których zatrudnia około 2600 pracowników. W Polsce Essel ma swoją siedzibę w Międzyrzeczu.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dla mnie w porządku z małym ale

anonimowo
Essel Propack to firma, w której moim zdaniem można się po jakimś czasie nudzić. Nie ma nowych wyzwań ciekawszych zadań itp. Wszystko ciągle to samo. Są ludzie, którzy to lubią, ale mi to nie odpowiadało. Także praca jest raczej dla osób szukających stabilizacji, którym nie przeszkadza monotonia.

Wypłaty wtedy kiedy ja tam pracowałem proponowali całkiem dobre. Nigdy nie miałem problemu z przelewami zawsze wszystko o czasie. Dobrze mi się pracowało z ludźmi, którzy tam byli zatrudnieni. Miło to wszystko wspominam, ale szukałem czego innego
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena negatywna
  Ocena rozmowy:Negatywna

  Asystent Działu Obsługi Klienta (Praca)

  Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: MiędzyrzeczTermin rozmowy: 11.2014
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie, Inne
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Mój udział w rekrutacji skończył się na tym, że byłam na jednej rozmowie. Niby rozmowa sama w sobie ok z tego co pamiętam nawet w miarę sympatycznie. Słabe było tylko to i za to dostają negatywa, że mieli się odezwać co dalej czy przechodzę czy mam szukać czegoś innego i tego nie zrobili. Tam chyba wtedy zakładali, że w 2 tygodnie dadzą znać i nic. Jak się już mówi coś takiego to powinno się tego dopilnować takie jest moje zdanie. Pytań to za bardzo nie pamiętam, na pewno co chce robić za kilka lat, miałam coś powiedzieć o sobie po angielsku, czego oczekuje i jakie mam doświadczenie. A i kiedy mogę zacząć, bo pamiętam, że trochę kręcili nosem, że nie mogę przyjść do nich od razu