Wielton

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Wielton

Wielton to lider w produkcji i sprzedaży naczep, przyczep i zabudów na samochody ciężarowe. Jest najważniejszym w Polsce i jednym z najważniejszych w Europie producentów tego typu produktów.

Odbiorcami usług firmy Wielton są firmy transportowe, budowlane, produkcyjne i dystrybucyjne w kraju oraz zagraniczni dealerzy pojazdów ciężarowych i naczep. W szczególności firmy z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Norwegii, Węgier, Litwy, Łotwy, Czech, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Estonii, Niemiec, Austrii, Francji, Holandii, Słowenii oraz Serbii.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Spokojnie można polecać jako dobre miejsce pracy

2016-11-15
Przedstawiciel handlowy
Spokojnie można polecać Wielton jako dobre miejsce pracy dla przedstawicieli handlowych. Nie tylko można tu fajnie zarabiać jak się policzy to w całości z premią, ale też można się rozwijać np. korzystać ze szkoleń.

5 dla nich za atmosferę, te szkolenia i doświadczenie, które da się zdobyć. 4 za narzędzia pracy typu auto, telefon, komputer, godziny pracy chociaż elastyczne i za ilość pracy.

2 za możliwość awansu, ale gdzie niby miało być się dać awansować z pozycji przedstawiciela handlowego?
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalistka ds obsługi klienta (Praca)

2017-01-05
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: KarpinTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz