Wielton

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja, Transport / Logistyka

O Wielton

Wielton to lider w produkcji i sprzedaży naczep, przyczep i zabudów na samochody ciężarowe. Jest najważniejszym w Polsce i jednym z najważniejszych w Europie producentów tego typu produktów.

Odbiorcami usług firmy Wielton są firmy transportowe, budowlane, produkcyjne i dystrybucyjne w kraju oraz zagraniczni dealerzy pojazdów ciężarowych i naczep. W szczególności firmy z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Norwegii, Węgier, Litwy, Łotwy, Czech, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Estonii, Niemiec, Austrii, Francji, Holandii, Słowenii oraz Serbii.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Spokojnie można polecać jako dobre miejsce pracy

2016-11-15
Przedstawiciel handlowy
Spokojnie można polecać Wielton jako dobre miejsce pracy dla przedstawicieli handlowych. Nie tylko można tu fajnie zarabiać jak się policzy to w całości z premią, ale też można się rozwijać np. korzystać ze szkoleń.

5 dla nich za atmosferę, te szkolenia i doświadczenie, które da się zdobyć. 4 za narzędzia pracy typu auto, telefon, komputer, godziny pracy chociaż elastyczne i za ilość pracy.

2 za możliwość awansu, ale gdzie niby miało być się dać awansować z pozycji przedstawiciela handlowego?
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalistka ds obsługi klienta (Praca)

2017-01-05
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: KarpinTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Przy moim aplikowaniu na specjalistkę ds obsługi klienta był standardowy przebieg rekrutacji - po aplikowaniu rozmowa telefoniczna a po niej rozmowa w firmie. Co jest fajne oni na swojej stronie opisują proces rekrutacji, więc ja od razu wiedziałam, że jak się dostanę to tak to będzie przebiegało. Na jednej i na drugiej rozmowie miałam podobne pytania na pewno o podobnej tematyce. To znaczy na temat obsługi programów i komputera, umiejętności obsługi klienta, dyspozycyjności, na temat wcześniejszej pracy jak się okazało w podobnym charakterze. Jak coś jest niejasne to zawsze można zapytać i nie ma się co stresować. U mnie było sympatycznie :)