UsabilityTools

brakPokaż więcej

O UsabilityTools

UsabilityTools.com to jeden z najgorętszych start-upów w Polsce, którego targetem jest sektor Enterprise w USA, a wśród klientów takie marki jak Thomson Reuters, Ford, Seattle Times czy T-mobile. UT działa w modelu SaaS jako platforma do zdalnego badania użyteczności oraz optymalizacji konwersji stron www. Właściciele sklepów internetowych, operatorzy e-usług oraz inne firmy zarabiające przez Internet mogą sprawdzić, jak użytkownicy obchodzą się z ich stronami i wprowadzić odpowiednie zmiany, które przyczynią się do zwiększenia liczby użytkowników i zarobków w Internecie.

Jesteśmy młodzi, otwarci na niekonwencjonalne rozwiązania i zorientowani na efekt. Stawiamy na potencjał - doświadczenie jest drugorzędne. Szukamy talentów nastawionych na intensywny rozwój i gotowych na wyzwania. Obecnie budujemy najlepszy zespół sprzedaży B2B w Polsce oraz rozwijamy nasz zespół produktowy. Cenimy sobie świetnych ludzi i jesteśmy gotowi wiele zainwestować w przyszłych pracowników – inwestycja ta zwróci nam się w mgnieniu oka.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Junior Online Marketing Specialist (Praca)

2016-01-25
Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz