PUH Chemirol

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O PUH Chemirol

PUH Chemirol Sp. z o.o. istnieje na rynku od 26 lat. Przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją nawozów, folii, siatek, agrowłóknin, olejów oraz części do maszyn rolniczych. Firma prowadzi zarówno sklepy stacjonarne, jak i sklep internetowy.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajnie wspominam tę pracę

2016-04-20
anonimowo
Praca jest bardzo ciekawa i to mi się podobało. Zawsze było coś do roboty, zawsze coś się działo, także to na wielki plus, nienawidzę nudy w pracy, wtedy się człowiekowi nic tak naprawdę nie chce robic jak się wybije z rytmu.

Poza tym warunki spoko, pensja w miarę, szkoda że nie ma benefitów. Ogólnie to dobrze wspominam tę firmę, a ogromny wpływ mieli na to ludzie, z którymi pracowałem, to im zawdzieczam dobre wrażenia stamtąd wyniesione, bo i współpracownicy i szefowie to byli po prostu świetni ludzie ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Sprzedawca (Praca)

  2016-06-09
  Branża: SprzedażMiejsce: MogilnoTermin rozmowy: 4.2015
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Znajomy Rodzina
  Ogólny komentarz

  Proces rekrutacyjny był prosty i przyjemny, bo to była tylko jedna rozmowa taka “formalna”.
  Spotkałam się z szefem i tam na tym spotkaniu padały pytania podstawowe, takie jak przy każdej rozmowie tego typu, czyli wykształcenie, doświadczenie, obsługa kasy, dyspozycyjność i kiedy bym mogła zacząć.

  Całość przeprowadzona bardzo profesjonalnie, obyło się bez bezsensownych pytań, same konkrety, proste pytania i proste odpowiedzi.

  Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


  Pobierz Chrome


  Pobierz