POLOmarket

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O POLOmarket

POLOmarket to polska sieć supermarketów założona w 1997 roku. Na chwilę obecną firma posiada 280 sklepów, zarówno w małych, jak i w większych miejscowościach na terenie całego kraju. Miesięcznie sklepy POLOmarket odwiedza ponad 8,6 mln klientów w całym kraju.

Sieć sklepów wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość, a także - szeroki asortyment. Klienici mają dostęp do produktów świeżych i atrakcyjnych cenowo.

Nowe OpinieDodaj

3.2

Bardzo uczciwie i sprawiedliwie

2017-04-01
Kasjerka
Nie było powodów żeby się obawiać że pieniądze nie przyjdą albo będą spóźnione albo że coś się nie będzie zgadzało. Zgadzało się za każdym razem przez cały czas jak pracowałam w Polomarkecie. Trudno jest trafić na taką uczciwą firmę no chyba że to tak jak tu sieciówka. Oni mają inne standardy niż małe sklepiki. To jak się pracownicy czują w sklepie zależy od kierownika. Nasz był równym gościem z którym fajnie się dogadywaliśmy. Osobiście dla mnie problemem były sprawy czysto fizyczne na przykład podnoszenie ciężkich rzeczy. W każdym sklepie jest tak samo z tym dźwiganiem.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Kasjer-sprzedawca (Praca)

2016-01-14
Branża: SprzedażMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz