THETA Doradztwo Techniczne

Doradztwo / Konsulting

O THETA Doradztwo Techniczne

THETA Doradztwo Techniczne – wiodąca firma konsultingowa w zakresie doradztwa i przygotowania dokumentacji niezbędnej przy wprowadzeniu produktów chemicznych do obrotu. Dzięki naszemu doświadczeniu w obszarach takich jak: REACH, SDS – karty charakterystyki, CLP – oznakowania, Transport (ADR – lądowy, IATA – lotniczy, IMDG – morski), Kosmetyki, Produkty Biobójcze, Szkolenia oferujemy szeroki wachlarz kompleksowych usług.

Naszą misją jest dostarczanie najlepszych rozwiązań oraz profesjonalne doradztwo oparte zawsze na aktualnych przepisach prawnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nasz wysoko wykwalifikowany zespół ekspertów THETA Doradztwo Techniczne służy wiedzą i doświadczeniem zdobytymi na przestrzeni lat pracy. Gwarantujemy pełne zaangażowanie oraz zapewniamy przedsiębiorcom obsługę i wsparcie na najwyższym możliwym poziomie.

Nowe OpinieDodaj

4.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Prawie ideał

Grafik
Byłem grafikiem w Theta i bardzo dobrze wspominam tę pracę. Warunki pracy były naprawdę na poziomie. Płacili też bardzo dobrze. Niezależnie, czy z kadrą kierowniczą, czy z szeregowymi pracownikami, relacje miałem bardzo koleżeńskie. Atmosfera - to chyba w tej firmie wypadało najlepiej. Godziny pracy były elastyczne i była możliwość pracy z domu. Minusów nie znajduję, co poradzić. Może to trochę przez sentyment. No może benefitów mogłoby być więcej, bo tym bardzo nie rozpieszczali, poza tym super. Naprawdę świetna praca w miłej atmosferze!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance