THETA Doradztwo Techniczne

Doradztwo / Konsulting

O THETA Doradztwo Techniczne

THETA Doradztwo Techniczne – wiodąca firma konsultingowa w zakresie doradztwa i przygotowania dokumentacji niezbędnej przy wprowadzeniu produktów chemicznych do obrotu. Dzięki naszemu doświadczeniu w obszarach takich jak: REACH, SDS – karty charakterystyki, CLP – oznakowania, Transport (ADR – lądowy, IATA – lotniczy, IMDG – morski), Kosmetyki, Produkty Biobójcze, Szkolenia oferujemy szeroki wachlarz kompleksowych usług.

Naszą misją jest dostarczanie najlepszych rozwiązań oraz profesjonalne doradztwo oparte zawsze na aktualnych przepisach prawnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nasz wysoko wykwalifikowany zespół ekspertów THETA Doradztwo Techniczne służy wiedzą i doświadczeniem zdobytymi na przestrzeni lat pracy. Gwarantujemy pełne zaangażowanie oraz zapewniamy przedsiębiorcom obsługę i wsparcie na najwyższym możliwym poziomie.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Prawie wszystko spoko

2016-07-18
anonimowo
Napisałam, że prawie wszystko spoko w tytule bo jedyne co nie było spoko to to, że nie dało się awansować. Nawet jak ktoś się super wykazywał i angażował. Takie blokowanie ludziom drogi rozwoju mi się nie podobało.

Inne elementy związane z tą pracą mi się podobały. Myślę tutaj o pieniądzach, elastycznym podejściu pozwalającym np. na pracę zdalną z domu, stosunku do pracowników.

Praca taka, którą można polecać tylko nie karierowiczom.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy