THETA Doradztwo Techniczne

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O THETA Doradztwo Techniczne

THETA Doradztwo Techniczne – wiodąca firma konsultingowa w zakresie doradztwa i przygotowania dokumentacji niezbędnej przy wprowadzeniu produktów chemicznych do obrotu. Dzięki naszemu doświadczeniu w obszarach takich jak: REACH, SDS – karty charakterystyki, CLP – oznakowania, Transport (ADR – lądowy, IATA – lotniczy, IMDG – morski), Kosmetyki, Produkty Biobójcze, Szkolenia oferujemy szeroki wachlarz kompleksowych usług.

Naszą misją jest dostarczanie najlepszych rozwiązań oraz profesjonalne doradztwo oparte zawsze na aktualnych przepisach prawnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nasz wysoko wykwalifikowany zespół ekspertów THETA Doradztwo Techniczne służy wiedzą i doświadczeniem zdobytymi na przestrzeni lat pracy. Gwarantujemy pełne zaangażowanie oraz zapewniamy przedsiębiorcom obsługę i wsparcie na najwyższym możliwym poziomie.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Prawie wszystko spoko

2016-07-18
anonimowo
Napisałam, że prawie wszystko spoko w tytule bo jedyne co nie było spoko to to, że nie dało się awansować. Nawet jak ktoś się super wykazywał i angażował. Takie blokowanie ludziom drogi rozwoju mi się nie podobało.

Inne elementy związane z tą pracą mi się podobały. Myślę tutaj o pieniądzach, elastycznym podejściu pozwalającym np. na pracę zdalną z domu, stosunku do pracowników.

Praca taka, którą można polecać tylko nie karierowiczom.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz