ABB

Finanse / Ekonomia, Human Resources, Nowe technologie / IT, Przemysł / Produkcja

O ABB

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju z jednoczesną troską o minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Grupa ABB zatrudnia około 132 000 pracowników w ponad 100 krajach świata, a jej doświadczenie bazuje na ponad 125 latach działalności.

ABB W POLSCE


Dzięki swojej centralnej lokalizacji w Europie i wysoko wykwalifikowanej kadrze, Polska odgrywa szczególną rolę w rozwoju Grupy. W Polsce ABB posiada główną siedzibę w Warszawie i zatrudnia ponad 4 400 pracowników. Rocznie firma inwestuje około 110 milionów złotych. Ma 11 fabryk i 25 biur na terenie kraju. Zakłady produkcyjne obsługują zarówno rynek lokalny, jak również eksportują produkty do krajów całego świata. W Krakowie zlokalizowane są trzy ważne specjalistyczne centra: Centrum Badawcze ABB, które specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu elektroniki, robotyki i energetyki solarnej i jest jednym z 7 centrów badawczych ABB na świecie Polskie Centrum Rozwoju Oprogramowania, które dostarcza oprogramowanie dla biznesów ABB oraz największe Globalne Centrum Usług Wspólnych (GBS), które świadczy usługi z zakresu finansów, zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania systemami informatycznymi oraz łańcuchem dostaw dla klientów ABB na całym świecie.MOŻLIWOŚCI KARIERY

Oferujemy szeroki wachlarz możliwości dla osób o różnym profilu zawodowym, począwszy od stanowisk produkcyjnych, poprzez wykwalifikowanych inżynierów - specjalistów z zakresu energetyki, automatyki i robotyki, aż po funkcje biznesowe: HR, finanse, zakupy, a także szeroko pojęte IT.

Dowiedz się więcej: www.abb.pl/kariera

ABB Żegańska 1 04-713 Warszawa Mazowieckie, Polska ABB Business Services Sp. z o.o. ul. Przy Rondzie 4 31-547 Kraków Małopolskie, Polska

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Idealnie na początek

anonimowo
Dla początkujących polecam. ABB to uczciwa firma, do tego cieszy się uznaniem na całym świecie, więc myślę że warto zdobywać doświadczenie właśnie tam. Co prawda na początku mało płacą i to dość ważny zarzut, ale w zasadzie jedyny. Klimat panujący w firmie jest świetny. Wszystko przebiega naprawdę bezstresowo, a jak coś ci nie idzie, to zawsze trafi się jakiś pomocny kolega, który wytłumaczy co i jak. Można się też nauczyć wielu nowych rzeczy, bo tu nie ma miejsca na monotonię i zastój. Do wszystkich tych plusów dodają jeszcze elastyczne godziny pracy, więc już w ogóle jestem zadowolony.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

anonimowo (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 3.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja w ABB to była czysta przyjemność. Szybko, konkretnie i na temat. Najpierw krótka rozmowa przez telefon. Padły pytania o moją motywację do pracy, doświadczenie i jak się odnajduję w międzynarodowym środowisku. Dodatkowo część rozmowy przebiegła po angielsku, żeby od razu sprawdzić jak sobie radzę z tym językiem. Potem zaproszono mnie do firmy i tam spotkałem się z rekruterem oraz managerem mojego przyszłego działu. Tutaj pytania były podobne, trochę nawiązań do CV, coś o sobie, o dotychczasowej pracy itp. I na koniec o to, jakie chciałbym otrzymywać wynagrodzenie. Wszystko poszło bezproblemowo i w miłej atmosferze.