Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Phoenix Contact Wielkopolska

Przemysł / Produkcja

O Phoenix Contact Wielkopolska

Phoenix Contact Wielkopolska jest liderem w branży elektrotechnicznej, technikach połączeń elektrycznych i automatyce przemysłowej.

  • Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu i działamy na polskim rynku już 20 lat!
  • Nasza firma znajduje się w Nowym Tomyślu (woj. wielkopolskie) oraz w Tarnobrzegu (woj. podkarpackie)
  • Zatrudniamy około 3 000 pracowników w Polsce i blisko 16 000 na świecie.

Stawiamy na rozwój

Tworzymy zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów. Mamy własny Dział Budowy Maszyn, doskonale zautomatyzowaną Narzędziownię, jedną z największych Wtryskowni w Polsce (ponad 100 wtryskarek!), nowoczesną Logistykę, Dział Rozwoju Produktów oraz Dział Kształcenia Zawodowego.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sukces firmy zależy przede wszystkim od ludzi w niej pracujących. Dlatego też chcemy dbać o rozwój każdego pracownika za pomocą wdrożonego Systemu Kwalifikacyjnego i Akademii Phoenix Contact Wielkopolska (więcej w zakładce Rozwój).

Zarządzanie w duchu Lean

Jesteśmy organizacją na drodze do Ciągłego Doskonalenia. Lean Managment traktujemy jako istotny element naszej strategii, budujący przewagę konkurencyjną na rynku. Dzięki tzw. szczupłemu zarządzaniu, czyli organizacji pracy, która koncentruje się na eliminowaniu strat, chcemy aby nasza organizacja była coraz bardziej efektywna, a przez to spełniała oczekiwania klienta.

Akademia Phoenix Contact Wielkopolska

Dla specjalistów i kierowników opracowaliśmy specjalny program rozwojowy nazwany Akademią Phoenix Contact Wielkopolska. Nasza Akademia to pakiet szkoleń wewnętrznych rozwijających wiedzę i umiejętności związaną z pełnionym stanowiskiem.

Dowiedz się wiecej!

Strona WWW: www.phoenixcontact.pl

Facebook: https://www.facebook.com/phoenixcontactpolska/

Blog karierowy: https://blog.phoenixcontact.com/marketing-pl/topic/career_blog/

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra firma

anonimowo
Jak tam pracowałem, to Phoenix Contact miał więcej plusów niż minusów. Przede wszystkim panowała tam dobra atmosfera, a uważam to za duży atut. Współpracownicy byli bardzo mili, a kierownictwo też miało pozytywne nastawienie. To miejsce dawało też spore możliwości rozwoju. Co do zarobków – mogło być lepiej, ale i tak źle nie było. A do wynagrodzenia dawali spory pakiet benefitów pozapłacowych, co też mi się podobało. Jeśli chodzi o minusy to niektóre procedury w tej firmie były dość niejasne i moim zdaniem dziwne. Ale to chyba moje jedyne zastrzeżenie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. zakupów inwestycyjnych (Praca)

Branża: ZakupyMiejsce: Nowy TomyślTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Brałem udział w rozmowie w tej firmie na stanowisko specjalisty do spraw zakupów inwestycyjnych. Z grubsza wiedziałem jak to wygląda ale na rozmowie powiedzieli mi więcej o zakresie obowiązków itp. O zasadach i rzeczach jakie oferują też więc można powiedzieć, że ma się pełny obraz sytuacji.

Mnie pytali o znajomość excela i innych programów z pakietu office, wykształcenie, zdobyte wcześniej doświadczenie oraz o oczekiwania. Porozmawaliśmy po angielsku jeszcze tak żeby potwierdzić, że rzeczywiście mam znajomość komunikatywną tego języka. Po wszystkim dostaje się informacje czy się przechodzi dalej czy to koniec rekrutacji co uważam jest ok.