Active Pharma

Nowe technologie / IT, Marketing / Reklama / PR, Internet / E-commerce

O Active Pharma

Active Pharma zajmuje się farmamarketingiem. Firma istnieje na rynku od ponad 15 lat. Łącznie zrealizowała już ponad 300 projektów na 16 rynkach międzynarodowych. Przedsiębiorstwo skupia się na świadczeniu kompleksowych usług konsultingowych, w których skład wchodzą m.in. ActiveSEO, wsparcie copywriterskie, tworzenie aplikacji mobilnych, wysyłka profesjonalnych mailingów do lekarzy i zbieranie aktualnych danych z rynku medycznego.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Sporo dobrych rzeczy parę złych

junior developer
Więcej dobrych rzeczy niż złych ale złe też są. Np. z juniora ciężko przejść wyżej. Zarobki małe nawet jak na juniora więc długo się nie popracuje. Do tego bardzo mocno napięte terminy realizacji projektów. Człowiek się wiecznie stresował, że z czymś nie zdąży.

Plusy to była atmosfera, szkolenia, te całe benefity, ogarnięci ludzie na odpowiednich stanowiskach i godziny pracy. Wg mnie było warto ale to już indywidualna sprawa.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Wyjazdy integracyjne
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

pracownik help desk (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: LegionowoTermin rozmowy: 10.2014
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Assessment centre
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Dodatkowe Projekty, Kursy/Certyfikaty, Języki obce
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
O Tobie
O Tobie:Wiedza o Firmie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Samą rekrutację wspominam bardzo miło. Brały w niej udział dwie osoby, ktoś z kadr i kierownik działu, w którym miałem pracować. Oboje byli bardzo formalni, ale nie było sztywno, po prostu rozmowa była przeprowadzona fachowo.

Oprócz normalnych pytań było też sporo o samą firmę. Pytali, czy wiem, czym się zajmują, jak się kształtuje ich sytuacja na rynku, czy wiem, co będzie należało do moich zadań. Widać było, że sprawdzają, czy przyłożyłem się do szukania informacji o nich przed samą rozmową. Całe szczęście to wszystko miałem w małym palcu :)

Pytali mnie też o poprzednie miejsca pracy, jak mi się tam pracowało, jakie miałem obowiązki, dlaczego już tam nie pracuję itp.

Na koniec była do odegrania scenka, w której musiałem wszystkich odpowiedzi udzielać po angielsku. W ogłoszeniu była mowa o dobrej znajomości angielskiego, więc byłem przygotowany :)

Po kilku dniach zaprosili mnie na drugi etap i tam już była rozmowa o szczegółach zatrudnienia i warunkach, jakie mi proponują.