UPC Polska

O UPC Polska

UPC Polska to filia międzynarodowego UPC Broadband. Firma zajmuje się dostarczaniem usług kablowych, w tym telefonii, telewizji oraz internetu. W kraju z usług przedsiębiorstwa korzysta ponad 1,5 miliona abonentów w 140 miejscowościach, co czyni UPC największą siecią tego typu w Polsce.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca pod presją czasu i przełożonych

anonimowo
Praca w UPC będzie dobra tylko na początek kariery, przynajmniej takie jest moje zdanie. Ja jakoś szczególnie długo tam nie pracowałem, ale zdążyłem wyrobić sobie opinię. Na dłuższy czas nie polecałbym tej firmy, bo jest tam po prostu dużo stresu i ogromna presja na wyniki. To jednak potrafi nieźle dać w kość. Ale tak na chwilę to można spróbować i w sumie nie żałuję, że tam trafiłem. Miałem elastyczne godziny pracy i fajnych ludzi wokół, a do tego dostawałem przyzwoitą wypłatę. Poza tym nie hamowali też możliwości awansu – jak ktoś się dobrze postarał to bez problemu mógł rozwijać się zawodowo.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Telefoniczny Doradca ds. Klienta (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po spotkaniu w UPC wyszłam z dużą wiedzą na temat firmy, pracy, zasad zatrudnienia. Pierwszy raz się spotkałam z tym żeby bez pytania mówili jaka jest ich oferta na danym stanowisku. Bardzo mi się spodobało i za tą część daję bardzo dużego plusa :)

Ja mówiłam chyba też całkiem sporo jakie mam doświadczenie w pracy "na słuchawce", od kiedy mogłabym pracować, ile chciałabym zarobić, dlaczego lubię być sprzedawcą / doradcą, dlaczego aplikowałam akurat do UPC.

Wydawało mi się, że mnie słuchają, że są zainteresowani, więc ok :)