UPC Polska

O UPC Polska

UPC Polska to filia międzynarodowego UPC Broadband. Firma zajmuje się dostarczaniem usług kablowych, w tym telefonii, telewizji oraz internetu. W kraju z usług przedsiębiorstwa korzysta ponad 1,5 miliona abonentów w 140 miejscowościach, co czyni UPC największą siecią tego typu w Polsce.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Nawet ok

Pracownik call center
Call center to call center cudów z tego nie będzie nie zarobi się kokosów żeby nie wiem jak się starać. W porządku, że płacili na czas to co mieli zapłacić i że chciało im się dokładać benefity. Nawet na nie nie liczyłam.

Klienci byli i zapewne zawsze będą największym problemem w UPC. Ludzie nie raz się awanturowali, mieli pretensje albo coś kombinowali. Po tej pracy odechciewa się pracować z ludźmi.

Ale do firmy nic nie mam uczciwie traktowała wszystkich. Poszłam bo nie miałam alternatywy i potrzebowałam pasujących mi godzin pracy. Nawet było ok, z dwiema osobami mam kontakt po dziś dzień.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Telefoniczny Doradca ds. Klienta (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po spotkaniu w UPC wyszłam z dużą wiedzą na temat firmy, pracy, zasad zatrudnienia. Pierwszy raz się spotkałam z tym żeby bez pytania mówili jaka jest ich oferta na danym stanowisku. Bardzo mi się spodobało i za tą część daję bardzo dużego plusa :)

Ja mówiłam chyba też całkiem sporo jakie mam doświadczenie w pracy "na słuchawce", od kiedy mogłabym pracować, ile chciałabym zarobić, dlaczego lubię być sprzedawcą / doradcą, dlaczego aplikowałam akurat do UPC.

Wydawało mi się, że mnie słuchają, że są zainteresowani, więc ok :)