Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

UPC Polska

O UPC Polska

UPC Polska to filia międzynarodowego UPC Broadband. Firma zajmuje się dostarczaniem usług kablowych, w tym telefonii, telewizji oraz internetu. W kraju z usług przedsiębiorstwa korzysta ponad 1,5 miliona abonentów w 140 miejscowościach, co czyni UPC największą siecią tego typu w Polsce.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Firma dobra na jakiś czas

anonimowo
UPC Polska to zdecydowanie firma z korporacyjnym klimatem. Albo się to lubi albo nie, ja osobiście nie przepadam. Ale wiedziałem na co się piszę i mimo wszystko postanowiłem się tam zatrudnić. Głównym powodem były w miarę wysokie zarobki, jakie oferowali. Udało mi się tam całkiem nieźle zarobić i to na pewno jest duży plus. Poza tym miałem miłych współpracowników i akurat w moim dziale nie było żadnego „wyścigu szczurów”. Mimo to w pracy miałem dużo stresu. Często wykonywałem swoje obowiązki pod presją czasu, a to nie ułatwiało niczego. Poza tym nie odpowiadało mi też podejście przełożonych do pracowników.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Telefoniczny Doradca ds. Klienta (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po spotkaniu w UPC wyszłam z dużą wiedzą na temat firmy, pracy, zasad zatrudnienia. Pierwszy raz się spotkałam z tym żeby bez pytania mówili jaka jest ich oferta na danym stanowisku. Bardzo mi się spodobało i za tą część daję bardzo dużego plusa :)

Ja mówiłam chyba też całkiem sporo jakie mam doświadczenie w pracy "na słuchawce", od kiedy mogłabym pracować, ile chciałabym zarobić, dlaczego lubię być sprzedawcą / doradcą, dlaczego aplikowałam akurat do UPC.

Wydawało mi się, że mnie słuchają, że są zainteresowani, więc ok :)