Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Alupol Packaging

Przemysł / Produkcja

O Alupol Packaging

Grupa Alupol Packaging stanowi część Grupy Kapitałowej Kęty S.A. Firma zajmuje się produkcją opakowań giętkich - jest liderem w tej branży na rynku polskim. Centrala przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Tychach, zaś zakład produkcyjny znajduje się w Kętach.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

fajna, spokojna praca

Drukarz
Od roku pracuję w Alupolu na drukarce. Sprzęt mamy tu dość nowoczesny i co jakiś czas pojawia się coś nowego. Wynagrodzenie jest nawet nawet. Jak się przyłożę konkretnie do pracy i robię więcej niż zwykle to dostaje premie. Myślę że to bardzo uczciwe podejście. Mam sporą rodzinę i firma też to uwzględnia - mogę liczyć na fajne rozwiązania socjalne. Większość pracowników jest sporo młodsza ode mnie - tych starszych jest niewiele ale atmosfera jest okej. Wszyscy dogadujemy się bez problemu. Jak ktoś chce się rozwijać to nie wiem czy to najlepsze miejsce dla niego. Mi jednak ta praca się podoba.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  kontroler jakości (Praca)

  Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: TychyTermin rozmowy: 1.2017
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Aplikowałem do Alupolu na stanowisko kontrolera jakości. Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w siedzibie firmy. Wspominam ją bardzo dobrze, choć pamiętam, że szedłem na nią z lekkimi obawami. Wynikało to z tego, że się nie przygotowałem. Okazało się jednak, że rozmowa była bardzo prosta i dałem radę. Pytania bardzo standardowe i nie trafiło się nawet jedno trudne, jeśli chodzi o zagadnienia związane ze stanowiskiem. Fajna atmosfera, zero stresu, miła sekretarka i bardzo komunikatywny prezes. Można na luzie porozmawiać i nawet ponegocjować.