Huf Polska

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Huf Polska

Huf Polska zajmuje się produkcją komponentów dla systemów blokujących samochodu (wsporniki, klamki drzwi, tylna klapa, schowek) dla światowego przemysłu.

Firma została założona w roku 2000 w Tychach. Na chwilę obecną zatrudnia ponad 800 pracowników, zatrudnionych na liniach montażowych, przy stanowisku lakierniczym oraz przy produkcji wydmuchowych tworzyw sztucznych.

W 2012 Huf Polska został odznaczony nagrodą General Motors jako Dostawca Roku.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Z powodu pieniędzy praca tylko na początek

2016-12-21
anonimowo
Praca była stabilna z umową o pracę i podstawowymi benefitami. Nie mogę powiedzieć że zła bo to nie będzie prawda. Największy jej minus pojawił się już w tytule. Pieniądze. Nie rozumiem dlaczego nie robią wszystkiego żeby utrzymać porządnych pracowników. Wystarczyłoby im lepiej zapłacić. A firma ma bardzo duży potencjał. Ludzie w moich czasach byli fajni, praca sama w sobie przyjemna i ciekawa, można się było w międzyczasie podszkolić, cały czas miało się kontakt z nowymi technologiami i jako taką perspektywę rozwoju. Pieniądze były jedynym i największym problemem.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Asystentka Biura Zarządu (Praca)

2016-02-18
Branża: Administracja biurowaMiejsce: TychyTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz