Huf Polska

Inżynieria / Konstrukcje, Przemysł / Produkcja, Motoryzacja

O Huf Polska

Huf Polska zajmuje się produkcją komponentów dla systemów blokujących samochodu (wsporniki, klamki drzwi, tylna klapa, schowek) dla światowego przemysłu.

Firma została założona w roku 2000 w Tychach. Na chwilę obecną zatrudnia ponad 800 pracowników, zatrudnionych na liniach montażowych, przy stanowisku lakierniczym oraz przy produkcji wydmuchowych tworzyw sztucznych.

W 2012 Huf Polska został odznaczony nagrodą General Motors jako Dostawca Roku.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Z powodu pieniędzy praca tylko na początek

anonimowo
Praca była stabilna z umową o pracę i podstawowymi benefitami. Nie mogę powiedzieć że zła bo to nie będzie prawda. Największy jej minus pojawił się już w tytule. Pieniądze. Nie rozumiem dlaczego nie robią wszystkiego żeby utrzymać porządnych pracowników. Wystarczyłoby im lepiej zapłacić. A firma ma bardzo duży potencjał. Ludzie w moich czasach byli fajni, praca sama w sobie przyjemna i ciekawa, można się było w międzyczasie podszkolić, cały czas miało się kontakt z nowymi technologiami i jako taką perspektywę rozwoju. Pieniądze były jedynym i największym problemem.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Asystentka Biura Zarządu (Praca)

Branża: Administracja biurowaMiejsce: TychyTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Początkowo telefonicznie zweryfikowali moją znajomość języków. Najpierw angielskiego, a po umówieniu się na drugą rozmowę - niemieckiego. W obu przypadkach pytania były proste, dotyczące na przykład doświadczenia, zainteresowań, oczekiwań wobec firmy itp. Czuło się, że bardziej zależy im na dobrej komunikacji językowej niż na uzyskaniu konkretnych informacji. Chociaż przy okazji dowiedzieli się co nieco o mnie.

Następnie, po tych językowych sprawdzianach zostałam zaproszona na spotkanie w siedzibie firmy. Tutaj pytania były zadawane po polsku. Byli zainteresowani tym, czym zajmowałam się wcześniej, z jakiego powodu wybrałam ich firmę i co o nich wiem, na jakim poziomie znam poszczególne elementy pakietu Office, czy lubię jazdę samochodem oraz co najbardziej mi się podobało i nie podobało na poprzednim stanowisku.

Najbardziej przesądzającym elementem jest chyba znajomość języków, dlatego tak dobrze ją sprawdzają.