Unizeto Technologies

Nowe technologie / IT

O Unizeto Technologies

Unizeto Technologies od 1 kwietnia 2016 roku stanowi część Asseco Data Systems S.A. Oba przedsiębiorstwa zajmują się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Unizeto specjalizuje się zwłaszcza w podpisach elektronicznych, centrach danych oraz w korespondencjach masowych. Do partnerów strategicznych firmy należą m.in. HP, IBM, Intel, Microsoft i Oracle.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

W "starej" wersji średnia firma

Account Manager
Tam podobno doszło do sporych zmian i ktoś ich wchłonął. Teraz to na pewno dużo się zmieni a ja mogę cokolwiek powiedzieć tylko na temat firmy, która wtedy jak ja pracowałem działała samodzielnie.

Wtedy to była średnia firma. Na pewno mało płacili w porównaniu do stawek rynkowych. Z socjalem szaleństwa nie było, sytuację ratowała dobra atmosfera i elastyczne godziny pracy. Jednak przez wynagrodzenie długo nie popracowałem.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. sprzedaży (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: SzczecinTermin rozmowy: 10.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Z tego co pamiętam to akurat w Unizeto miałam tylko rozmowę z tym, że częściowo po angielsku. Nie przypominam sobie żadnych testów itp. Chyba scenka sprzedażowa była, ale tego nie jestem w 100% pewna wtedy chodziłam na sporo rozmów kwalifikacyjnych. Co mi się kojarzy to, że było sympatycznie i że pytali mnie o ten angielski, Excela, Worda i prawo jazdy. No i jak wszędzie czy udawało mi się realizować plany sprzedażowe w poprzedniej pracy. Wszyscy o to pytają czy się udawało i czemu się odchodzi. Podobało mi się na tej rekrutacji o tyle, że nie trwała zbyt długo tylko ta rozmowa była taka "skondensowana".