Lucky Union Foods-Euro

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Lucky Union Foods-Euro

Lucky Union Foods-Euro Sp. z o.o. od 2008 roku zajmuje się produkcją wyrobów na bazie surimi. Firma jest jedynym wytwórcą tego typu produktów w Polsce. Zakład, w którym tworzone są przetwory zlokalizowany jest w Goleniowie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ok podejście do pracowników

anonimowo
Super bo: jest umowa o pracę, normalne godziny pracy, miła atmosfera wśród współpracowników, sami ludzie, z którymi się pracuje są pozytywni, wypłata jest zawsze na czas, dostaje się dobre narzędzia pracy.

Niezbyt fajnie wypada kwestia wysokości wynagrodzeń, jest mała szansa na awans, ludzie szybko się wymieniają głównie przez kwestie związane z pieniędzmi, robią mało wnoszące szkolenia.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Sprzedaży (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: GoleniówTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Bardzo normalna rekrutacja. Wysyła się podwójne CV po polsku i po angielsku, jak się spodoba to zapraszają na rozmowę, jest tylko jedna rozmowa.

Wymagają znajomości angielskiego i dlatego są 2-3 pytania po angielsku. Jak nie wymagają to pewnie CV wysyła się tylko po polsku i wtedy tego kawałka rozmowy nie ma. Jak w wymaganiach jest to dobrze się przygotować tak tylko uprzedzam.

O tej rozmowie niewiele mogę powiedzieć ot rozmowa jak każda inna. Nie wyróżniała się w żaden sposób. Pytania dotyczą informacji oczekiwanych z ogłoszenia i tego co się da wyciągnąć z CV. Warto zapytać o coś od siebie.