Tax Care

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Tax Care

Tax Care to największe biuro rachunkowe w Polsce. W ponad 30 zespołach w największych miastach kraju pracuje 350 wysoko wykwalifikowanych księgowych oraz specjalistów ds. kadr i płac. Jako pracodawca jesteśmy również otwarci na ambitnych studentów i absolwentów prestiżowych uczelni, najchętniej kierunków ekonomicznych lub rachunkowości.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Firma z paru powodów warta polecenia

2017-03-03
anonimowo
Firma tak jak zostało przeze mnie napisane w tytule z paru powodów warta polecenia. Po pierwsze pozwalająca porządnie zarobić o ile ktoś się odpowiednio starał. Po drugie umożliwiająca pracę w swobodnej miłej atmosferze, która momentami była stresująca, ale to był stres wynikający z pracy z klientem. Po trzecie dająca podstawowe benefity i możliwość rozwijania swoich wszystkich umiejętności. Jednocześnie usługi niezbyt łatwe do sprzedawania ze względu na ceny jakie wtedy mieli i przy tym bardzo duże plany, które skutecznie blokowały premie. Czy coś się zmieniło w ich podejściu do tego nie wiem być może tak.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Księgowa (Praca)

2016-11-11
Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz