Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Tax Care

Doradztwo / Konsulting, Księgowość / Audyt / Podatki

O Tax Care

Tax Care to największe biuro rachunkowe w Polsce. W ponad 30 zespołach w największych miastach kraju pracuje 350 wysoko wykwalifikowanych księgowych oraz specjalistów ds. kadr i płac. Jako pracodawca jesteśmy również otwarci na ambitnych studentów i absolwentów prestiżowych uczelni, najchętniej kierunków ekonomicznych lub rachunkowości.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Firma z paru powodów warta polecenia

anonimowo
Firma tak jak zostało przeze mnie napisane w tytule z paru powodów warta polecenia. Po pierwsze pozwalająca porządnie zarobić o ile ktoś się odpowiednio starał. Po drugie umożliwiająca pracę w swobodnej miłej atmosferze, która momentami była stresująca, ale to był stres wynikający z pracy z klientem. Po trzecie dająca podstawowe benefity i możliwość rozwijania swoich wszystkich umiejętności. Jednocześnie usługi niezbyt łatwe do sprzedawania ze względu na ceny jakie wtedy mieli i przy tym bardzo duże plany, które skutecznie blokowały premie. Czy coś się zmieniło w ich podejściu do tego nie wiem być może tak.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Księgowa (Praca)

Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa wyglądała zupełnie normalnie jedyny element zaskoczenia czy jakiś taki dodatkowy poza rozmową to był test z wiedzy/umiejętności. Rozmowa toczyła się wokół tematów przede wszystkim powiązanych z doświadczeniem zawodowym, jakie mi się udało zdobyć, z moją wiedzą w tym temacie i ze znajomością konkretnych programów, jakie dosłownie trzeba znać na tym stanowisku.

Poza tymi tematami zostały poruszone te związane z moją dyspozycyjnością, oczekiwaniami i tym, co oni mogą zaproponować. Rekrutacja pozytywna