Super-Pharm

Administracja biurowa, Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż

O Super-Pharm

Super-Pharm to połączenie apteki, drogerii i perfumerii. Sklepy tej sieci funkcjonują na terenie całej Polski. Popularność zyskały nie tylko dzięki szerokiemu asortymentowi, ale też dzięki przystępnym cenom i kompetentnej obsłudze.

Pomysłodawcą koncepcji sklepu łączącego w sobie aptekę, drogerię i perfumerię był Murray Koffler, który swój pierwszy “drugstore” otworzył jeszcze w latach 60. Firma Super-Pharm na rynku europejskim funkcjonuje od roku 2000, a w Polsce pojawiła się rok później. Od tego czasu nieustannie zyskuje na popularności.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Mnie się podobało

kasjer sprzedawca
Jak dla mnie było ok. Pracowałam w fajnej atmosferze, bez żadnych spięć czy konfliktów, to na pewno duży plus. Odpowiadał mi też elastyczny czas pracy. I cieszę się, że dawali zniżki na swoje produkty. To był taki miły dodatek. Co do pieniędzy to kokosów tam raczej zarobić nie można, ale mnie wystarczało to, co oferowali. Jedynym minusem było to, że czasami zdarzały się stresujące sytuacje – ale to jak wszędzie przy pracy z klientem. I jeszcze jedna kwestia mi przeszkadzała – musiałam cały dzień stać przy kasie i nie było możliwości żeby usiąść, a to czasami potrafiło być męczące. Ale tak poza tym to pozytywnie oceniam pracę w Super-Pharm.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Kasjerka (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

O tej rekrutacji chociaż to nawet za duże słowo mogę powiedzieć, że była sympatyczna i sprawnie przeprowadzona. Szybko po aplikacji dostałam propozycję spotkania. Zapytano mnie o to co było ciekawe z punktu widzenia firmy w moim CV. Dokładniej o doświadczenie, zainteresowania, studia. Oprócz tego o czas dyspozycyjności, czy mi odpowiada umowa na 3/4 etatu, taka forma współpracy i wynagrodzenie. I szczerze.... to chyba wszystko co mogę tu napisać. Stres totalnie zerowy, nie było czegoś takiego jak nawet małe napięcie:)