Super-Pharm

3.4Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Super-Pharm

Super-Pharm to połączenie apteki, drogerii i perfumerii. Sklepy tej sieci funkcjonują na terenie całej Polski. Popularność zyskały nie tylko dzięki szerokiemu asortymentowi, ale też dzięki przystępnym cenom i kompetentnej obsłudze.

Pomysłodawcą koncepcji sklepu łączącego w sobie aptekę, drogerię i perfumerię był Murray Koffler, który swój pierwszy “drugstore” otworzył jeszcze w latach 60. Firma Super-Pharm na rynku europejskim funkcjonuje od roku 2000, a w Polsce pojawiła się rok później. Od tego czasu nieustannie zyskuje na popularności.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Przyjemna praca dla młodych osób

2017-04-04
Sprzedawczyni
Pracuje się z innymi młodymi ludźmi, ma się kontakt z klientami, zyskuje się spore obycie. Firma ustala elastycznie grafiki jak komu pasuje. Wypłaca terminowo pieniądze dodatkowo udostępniając gratisy pracownikom. Są rzeczy, które pozostawiają co nieco do życzenia jednak firma w całokształcie dla mnie była dobrym pracodawcą, więc pominę te mniej pozytywne kwestie. Zresztą ludzie już o nich pisali wcześniej.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Kasjerka (Praca)

2017-03-29
Branża: SprzedażMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz