Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Super-Pharm

Administracja biurowa, Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż

O Super-Pharm

Super-Pharm to połączenie apteki, drogerii i perfumerii. Sklepy tej sieci funkcjonują na terenie całej Polski. Popularność zyskały nie tylko dzięki szerokiemu asortymentowi, ale też dzięki przystępnym cenom i kompetentnej obsłudze.

Pomysłodawcą koncepcji sklepu łączącego w sobie aptekę, drogerię i perfumerię był Murray Koffler, który swój pierwszy “drugstore” otworzył jeszcze w latach 60. Firma Super-Pharm na rynku europejskim funkcjonuje od roku 2000, a w Polsce pojawiła się rok później. Od tego czasu nieustannie zyskuje na popularności.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Stresująca praca, ale znana firma

anonimowo
Myślę, że praca w Super-Pharm nie jest dla każdego. Trzeba mieć mocne nerwy, bo na brak stresu to tam nie można narzekać. Często trzeba pracować pod presją czasu i tutaj nie ma taryfy ulgowej. Na początku mi to nie przeszkadzało, ale później było to coraz bardziej męczące. Z drugiej strony sytuację ratowali na pewno mili współpracownicy. Bardzo fajni ludzie i wspieraliśmy się nawzajem, więc nie było tak źle. Zarobki oferowali przeciętne, myślę że mogliby je trochę podnieść, w końcu to znana firma. No i właśnie, to że to przedsiębiorstwo jest rozpoznawalne na rynku to warto było tam pracować mimo stresu. Teraz mam bardzo dobry wpis do CV.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

kasjer-sprzedawca (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 3.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja raczej nie była trudna. Miała dwa etapy, ale odbyły się one podczas jednego spotkania. Najpierw miałam rozmowę z całkiem miłą panią. Pytała najpierw tak ogólnie o moje doświadczenie, czy pracowałam już w charakterze kasjerki i czy mi się to podobało, jakie miałam stresujące sytuacje i jak sobie z nimi poradziłam i generalnie jakie mam podejście do trudnego klienta. Poza tym interesowało ją też czy jestem dyspozycyjna w weekendy. A na koniec jeszcze zapytała co wiem o Super Pharm, a następnie wręczyła mi krótki test. Myślę, że to miało raczej sprawdzić moje predyspozycje do tej pracy. Ogółem mogę powiedzieć, że było ok, zwłaszcza że mnie przyjęli.