Super-Pharm

Administracja biurowa, Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż

O Super-Pharm

Super-Pharm to połączenie apteki, drogerii i perfumerii. Sklepy tej sieci funkcjonują na terenie całej Polski. Popularność zyskały nie tylko dzięki szerokiemu asortymentowi, ale też dzięki przystępnym cenom i kompetentnej obsłudze.

Pomysłodawcą koncepcji sklepu łączącego w sobie aptekę, drogerię i perfumerię był Murray Koffler, który swój pierwszy “drugstore” otworzył jeszcze w latach 60. Firma Super-Pharm na rynku europejskim funkcjonuje od roku 2000, a w Polsce pojawiła się rok później. Od tego czasu nieustannie zyskuje na popularności.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Przyjemna praca dla młodych osób

Sprzedawczyni
Pracuje się z innymi młodymi ludźmi, ma się kontakt z klientami, zyskuje się spore obycie. Firma ustala elastycznie grafiki jak komu pasuje. Wypłaca terminowo pieniądze dodatkowo udostępniając gratisy pracownikom. Są rzeczy, które pozostawiają co nieco do życzenia jednak firma w całokształcie dla mnie była dobrym pracodawcą, więc pominę te mniej pozytywne kwestie. Zresztą ludzie już o nich pisali wcześniej.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Kasjerka (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

O tej rekrutacji chociaż to nawet za duże słowo mogę powiedzieć, że była sympatyczna i sprawnie przeprowadzona. Szybko po aplikacji dostałam propozycję spotkania. Zapytano mnie o to co było ciekawe z punktu widzenia firmy w moim CV. Dokładniej o doświadczenie, zainteresowania, studia. Oprócz tego o czas dyspozycyjności, czy mi odpowiada umowa na 3/4 etatu, taka forma współpracy i wynagrodzenie. I szczerze.... to chyba wszystko co mogę tu napisać. Stres totalnie zerowy, nie było czegoś takiego jak nawet małe napięcie:)