Konimpex

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Konimpex

Na Grupę Konimpex składają się: Konimpex Sp. z o.o. zajmujący się handlem surowcami chemicznymi i przemysłowymi; Konimpex Chemicals Sp. z o.o. specjalizujący się w usługach handlowo-logistycznych; Fermintrade - spółka dostarczająca surowce chemiczne, produkty przemysłowe i petrochemiczne; Sine Sp. z o.o. dążąca do nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz Konimpex-Invest - firma deweloperska. Główna siedziba Grupy zlokalizowana jest w Koninie.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Jeżeli stawiasz na rozwój zawodowy - warto

2016-12-15
anonimowo
Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że nie ma perspektyw. Ok, na awans nie ma przeważnie co liczyć, ale przecież rozwój to nie tylko awans. Chodzi o to, żeby podnosić swoje kompetencje np. szkolić zdolności językowe i mieć ten kontakt z językiem. Finanse wcale nie były takie złe ja je oceniam na 4 na 5 punktów. Przecież jeszcze dokładają benefity prywatną opiekę medyczną, sportowe rzeczy no i jest umowa o pracę. Stabilizacja w stu procentach istnieje. Lepszej pracy pod względem stabilizacji, atmosfery, ludzi i międzynarodowości ciężko szukać w tym rejonie kraju.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Referent ds. Logistyki (Praca)

2017-02-06
Branża: Transport / LogistykaMiejsce: KoninTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz