Konimpex

Handel i Usługi

O Konimpex

Na Grupę Konimpex składają się: Konimpex Sp. z o.o. zajmujący się handlem surowcami chemicznymi i przemysłowymi; Konimpex Chemicals Sp. z o.o. specjalizujący się w usługach handlowo-logistycznych; Fermintrade - spółka dostarczająca surowce chemiczne, produkty przemysłowe i petrochemiczne; Sine Sp. z o.o. dążąca do nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz Konimpex-Invest - firma deweloperska. Główna siedziba Grupy zlokalizowana jest w Koninie.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jeżeli stawiasz na rozwój zawodowy - warto

anonimowo
Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że nie ma perspektyw. Ok, na awans nie ma przeważnie co liczyć, ale przecież rozwój to nie tylko awans. Chodzi o to, żeby podnosić swoje kompetencje np. szkolić zdolności językowe i mieć ten kontakt z językiem. Finanse wcale nie były takie złe ja je oceniam na 4 na 5 punktów. Przecież jeszcze dokładają benefity prywatną opiekę medyczną, sportowe rzeczy no i jest umowa o pracę. Stabilizacja w stu procentach istnieje. Lepszej pracy pod względem stabilizacji, atmosfery, ludzi i międzynarodowości ciężko szukać w tym rejonie kraju.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Referent ds. Logistyki (Praca)

Branża: Transport / LogistykaMiejsce: KoninTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Spotkanie miało m.in. sprawdzić moje umiejętności językowe. W oczekiwaniach wypisali jako konieczną znajomość angielskiego, więc można się było spodziewać, że sprawdzą jak jest w rzeczywistości.

Innych jako takich umiejętności już nie sprawdzali np. tego czy faktycznie potrafię obsługiwać pakiet Office. To już wzięli na wiarę. Opowiedzieć trzeba było o tym czemu taka praca, jakie ma się wykształcenie, jakie umiejętności itp.

O firmie i ich zasadach można się dużo dowiedzieć w trakcie rozmowy co uważam jest bardzo dobre. Zanim firma podejmie decyzje można się samemu zastanowić czy rzeczywiście tego by się chciało.