X-Kom

Nowe technologie / IT, Sprzedaż, Zakupy

O X-Kom

X-Kom to dystrybutor sprzętu elektronicznego - głównie komputerów, laptopów, telefonów komórkowych i podzespołów. W 2002 roku firma otworzyła pierwszy salon stacjonarny. Obecnie posiada 22 nowoczesne sklepy w całej Polsce i znany na rynku sklep internetowy. X-Kom jest także największym sprzedawcą na platformie Allegro. Zespół liczy obecnie około 700 osób, ale stale się rozrasta.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Na początek w sam raz

anonimowo
Myślę, że warto spróbować, choćby dla samego wpisu do CV. Na dłużej raczej bym nie polecał, ale na jakiś czas jak najbardziej. Spotkałem tam bardzo fajnych ludzi, zawsze uśmiechnięci i pomocni, a do tego znali się na tym, co robili. Podobały mi się też elastyczne godziny pracy, bo to zawsze jest spore udogodnienie. I co by nie mówić, to można tam złapać trochę doświadczenia. Szkoda tylko, że za niewielką kasę. Wynagrodzenie to był główny minus X-Kom. I jeszcze to, że czułem się czasem aż za bardzo kontrolowany przez przełożonych.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca klienta (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Dłuższa niż te na których byłem do tej pory rozmowa kwalifikacyjna. Mi zadawali bardzo różne pytania od takich ogólnych czemu taka praca? przez konkretne np. o tym jak będę mógł pogodzić pracowanie i studiowanie? aż po takie techniczne ale bardzo proste jak na mój gust. O ile ktoś się interesuje nowymi technologiami wszystko będzie wiedział bez problemu. Bez takich zainteresowań może też ale pewnie zależy jakie pytania się trafią. U mnie był czas na to żebym ja się o coś zapytał ale tak naprawdę większość rzeczy wyjaśniają sami i nie ma się o co pytać.

Najnowsze oferty pracy