Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

X-Kom

Nowe technologie / IT, Sprzedaż, Zakupy

O X-Kom

X-Kom to dystrybutor sprzętu elektronicznego - głównie komputerów, laptopów, telefonów komórkowych i podzespołów. W 2002 roku firma otworzyła pierwszy salon stacjonarny. Obecnie posiada 22 nowoczesne sklepy w całej Polsce i znany na rynku sklep internetowy. X-Kom jest także największym sprzedawcą na platformie Allegro. Zespół liczy obecnie około 700 osób, ale stale się rozrasta.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Przede wszystkim stabilna praca

anonimowo
To moja pierwsza praca, więc jak tu przyszedłem to za bardzo nie wiedziałem ani czego się spodziewać, ani czego oczekiwać. Pracuję tu już jakiś czas i trochę się oswoiłem ze wszystkim, więc mogę napisać o swoich wrażeniach. Na plus na pewno to, że pensja jest zawsze na czas na koncie. I to, że dają umowę o pracę. To jednak daje poczucie stabilności i wolę to, niż pracowanie na „śmieciówce”. Z drugiej strony wynagrodzenie mnie nie zachwyca. I brakuje mi szkoleń, które pozwoliłyby mi się dalej rozwijać. Ale mimo wszystko póki co wciąż pracuję w X-Kom, bo przynajmniej mam pewne zatrudnienie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca klienta (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Dłuższa niż te na których byłem do tej pory rozmowa kwalifikacyjna. Mi zadawali bardzo różne pytania od takich ogólnych czemu taka praca? przez konkretne np. o tym jak będę mógł pogodzić pracowanie i studiowanie? aż po takie techniczne ale bardzo proste jak na mój gust. O ile ktoś się interesuje nowymi technologiami wszystko będzie wiedział bez problemu. Bez takich zainteresowań może też ale pewnie zależy jakie pytania się trafią. U mnie był czas na to żebym ja się o coś zapytał ale tak naprawdę większość rzeczy wyjaśniają sami i nie ma się o co pytać.