Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

X-Kom

Nowe technologie / IT, Sprzedaż, Zakupy

O X-Kom

X-Kom to dystrybutor sprzętu elektronicznego - głównie komputerów, laptopów, telefonów komórkowych i podzespołów. W 2002 roku firma otworzyła pierwszy salon stacjonarny. Obecnie posiada 22 nowoczesne sklepy w całej Polsce i znany na rynku sklep internetowy. X-Kom jest także największym sprzedawcą na platformie Allegro. Zespół liczy obecnie około 700 osób, ale stale się rozrasta.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca w sprzedaży, ale całkiem ciekawa

doradca klienta
Jak ktoś lubi pracę w sprzedaży, to w X-Kom też mu się spodoba. Ja byłem w miarę zadowolony, choć miałem parę zastrzeżeń. Przede wszystkim wynagrodzenie – podstawa jest niska, oczywiście można sobie dorobić na premiach i wtedy jest ok, ale i tak, mogliby trochę podnieść pensję podstawową. Poza tym są tam jednak małe możliwości rozwoju, więc pewnie na dłuższą metę tam nie zostanę. Ale tak poza tym jest fajnie – super ludzie, świetna atmosfera i co dla mnie najważniejsze – dostęp do nowości sprzętowych przed wszystkimi. No i co by nie mówić, to system motywacyjny jest jasny i przejrzysty, więc zawsze wiadomo, ile trzeba sprzedać, żeby zasłużyć na premię.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

UX designer (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 2.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po wysłaniu CV dość szybko do mnie zadzwonili i od razu zaprosili na rozmowę do firmy. Tam atmosfera była całkiem przyjemna, chociaż przyznam się, że trochę się stresowałam. Dostałam bardzo dużo pytań. Może to nie było takie „przesłuchanie”, ale jednak wyciągali ode mnie dużo informacji. A pytali głównie o to, co zamieściłam w życiorysie. Czyli o doświadczenie, co studiowałam, w jakich kursach brałam udział i czego się na nich nauczyłam i jakie programy umiem obsługiwać. W sumie dosyć konkretne to wszystko było, ale jednak zanim im o wszystkim opowiedziałam to minęło trochę czasu. I mimo, że ja tak dużo mówiłam, to od nich na temat firmy i warunków zatrudnienia nie dowiedziałam się zbyt wiele. To mnie trochę rozczarowało. Ale mimo wszystko sama rozmowa była w miarę ok.