X-Kom

Nowe technologie / IT, Sprzedaż, Zakupy

O X-Kom

X-Kom to dystrybutor sprzętu elektronicznego - głównie komputerów, laptopów, telefonów komórkowych i podzespołów. W 2002 roku firma otworzyła pierwszy salon stacjonarny. Obecnie posiada 22 nowoczesne sklepy w całej Polsce i znany na rynku sklep internetowy. X-Kom jest także największym sprzedawcą na platformie Allegro. Zespół liczy obecnie około 700 osób, ale stale się rozrasta.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo przyjemne warunki pracy

Magazynier
Może się wydawać że szału nie było skoro to prosta praca na magazynie. Szczerze można się zdziwić jakie warunki są dla magazynierów. Wyjątkowo dobre tak naprawdę

O pieniądzach lepszych w takiej pracy jeszcze nie słyszałem. To był priorytet dla mnie bo chciałem sobie dorabiać na studiach tak żeby móc je opłacać dlatego mocno się zorientowałem w temacie zanim przyszedłem do X-Koma.

Godziny pracy i atmosfera świetne tak że chciało się chodzić do tej pracy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Doradca klienta (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Dłuższa niż te na których byłem do tej pory rozmowa kwalifikacyjna. Mi zadawali bardzo różne pytania od takich ogólnych czemu taka praca? przez konkretne np. o tym jak będę mógł pogodzić pracowanie i studiowanie? aż po takie techniczne ale bardzo proste jak na mój gust. O ile ktoś się interesuje nowymi technologiami wszystko będzie wiedział bez problemu. Bez takich zainteresowań może też ale pewnie zależy jakie pytania się trafią. U mnie był czas na to żebym ja się o coś zapytał ale tak naprawdę większość rzeczy wyjaśniają sami i nie ma się o co pytać.