Koło

Przemysł / Produkcja

O Koło

KOŁO to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wyposażenia łazienek. Firma powstała ponad 50 lat temu i dzięki produkcji wyrobów najwyższej jakości stała się rozpoznawalną marką. Od roku 1993 KOŁO jest częścią Sanitec (od 2015 będącego częścią Grupy Geberit), co znacząco wpłynęło na rozwój firmy.

KOŁO to obecnie najbardziej rozpoznawalna marka działająca w sektorze wyposażenia łazienek.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jeżeli chodzi o moją ocenę to mi się podobało

Praktykantka
Jeżeli chodzi o moją ocenę praktyk -> świetna atmosfera w firmie, podejście do praktykantów jak do osób, które chcą się uczyć, dużo praktycznej wiedzy przekazywanej przez wszystkich po kolei, elastyczne dopasowanie godzin spędzanych w firmie. Wszystko jak najbardziej ok! Po tym jak sama odbyłam tu praktyki to polecałam nawet znajomym, którzy szukali czegoś fajnego dla siebie. Zawsze lepiej robić takie praktyki, które mają jakiś sens a nie takie, które są tylko wpisem w CV
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena negatywna
Ocena rozmowy:Negatywna

Handlowiec (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2014
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Języki obce
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Ja wiem o dwóch etapach, ale chyba jest ich więcej. W każdym razie moja rekrutacja to były te dwa etapy i na pierwszym było grupowe spotkanie, gdzie HRki opowiadały o firmie i w sumie o tym, na czym by praca miała polegać, trochę takiej promocji firmy było.

Do tego każdy musiał cośtam powiedzieć o sobie i one zadawały dodatkowe pytania, ale to już takie bardziej o doświadczenie itp.

Drugi etap to już było spotkanie indywidualne (nie wszystkich zaprosili) i takie pytania haerowe plus różne dziwaczne pytania typu jakim kolorem byś chciał być itp. Jak dla mnie dziwnie. No i właśnie podobno dalej są jakieś etapy jeszcze ale nie wiem do końca bo mnie nie przyjęli.