Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Stokrotka

Sprzedaż, Zakupy

O Stokrotka

Stokrotka to polska sieć supermarketów. Firma początkowo istniała pod nazwą Eden, dopiero po sześciu latach funkcjonowania przemianowano ją na Stokrotkę. Dzisiaj sieć składa się z prawie 300 punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Dodatkowo od niedawna market działa również na zasadzie franczyzy.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Typowa praca w supermarkecie

zastępca kierownika sklepu
Na początek może być, tak żeby zdobyć jakiekolwiek doświadczenie nie tylko pod kątem supermarketu, ale ogółem pracy z klientem. Do tego moim zdaniem sklep Stokrotka się nadaje i coś tam z mojej współpracy z nimi wyniosłem. Zarobki typowe jak to w markecie, więc jakoś super nie było, ale starczało. Fajnie za to, że dawali możliwość awansu wewnętrznego i ścieżka kariery była jasno określona – ja z tego skorzystałem i awansowałem w pewnym momencie na zastępcę kierownika. Ale ogółem na każdym stanowisku trzeba się przygotować na sporo stresu, bo tak to już bywa z kapryśnymi klientami, na to nie ma się wpływu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

zastępca kierownika (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: LublinTermin rozmowy: 3.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie, Inne
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

To była bardzo przyjemna, a przy tym konkretna rozmowa. Zaczęło się oczywiście od wysłania CV, dosłownie kilka dni później zadzwoniła do mnie pani z HR i zaprosiła mnie do firmy. Tam odbyła się właściwa rekrutacja, chociaż wszystko trwało niespełna 30 min. Muszę przyznać, że rekruterka była bardzo przyjaźnie nastawiona, więc nie stresowałam się tak bardzo. Pytała mnie o moje doświadczenie i zawodowe plany. Poza tym miałam też powiedzieć co mi się podoba w funkcjonowaniu sklepów Stokrotka, a co nie. I padło też kilka pytań związanych ze stanowiskiem, na które aplikowałam. Przykładowo pani chciała wiedzieć, jakie moim zdaniem są obowiązki zastępcy kierownika oraz na co bym zwróciła uwagę zatrudniając nową osobę na stanowisko kasjera. Tych pytań się nie spodziewałam, ale jakoś udało mi się na nie odpowiedzieć.