BEST S.A.

Finanse / Ekonomia

O BEST S.A.

BEST S.A. to jedna z wiodących firm na polskim rynku usług finansowych. Posiadamy siedziby w dwóch lokalizacjach: w Gdyni oraz w Elblągu. Zatrudniamy ponad 600 osób dając im możliwość rozwoju w różnych kierunkach. Razem tworzymy dynamiczną organizację o ciekawych perspektywach, a naszym pracownikom zapewniamy udział w nowatorskich i wysokospecjalistycznych projektach, ale także możliwość realizacji swoich pasji i zainteresowań.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra firma do zdobycia doświadczenia

2017-12-11
anonimowo
W Best pracuję ok. roku i jak na razie raczej nie narzekam. Po okresie próbnym firma oferuje umowę o pracę co w dzisiejszych czasach jest zdecydowanym plusem. Ludzie są w porządku, a w pracy panuje miła atmosfera. Niezłe możliwości rozwoju, podnoszenia kwalifikacji czy też robienia certyfikacji. Gdybyśmy chcieli ubarwić naszą ścieżkę kariery to możemy liczyć na możliwości zmiany stanowiska na drodze rekrutacji wewnętrznej. Jeśli chodzi o kwestie finansowe to zarobki są zgodne z naszym zaangażowaniem. Dodatkowe plusy to elastyczne godziny pracy, benefity w postaci np. Karty multisport oraz imprezy integracyjne. Głównym minusem natomiast zdecydowanie jest stres ale w branży windykacyjnej to raczej norma, szczególnie kiedy ma się kontakt z nerwowymi klientami. Jeśli nie boisz się tego stresu i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie to praca w Best może być dobrym wyborem.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • Wyjazdy integracyjne

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Konsultant (Praca)

2016-01-07
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: ElblągTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Testy online
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po wysłaniu dokumentów dostałam mailową prośbę o wypełnienie dodatkowego formularza. W formularzu dopytywali przede wszystkim o doświadczenie, trzeba było dokładnie wyjaśnić co się robiło na każdym wcześniejszym stanowisku. Chcieli też poznać oczekiwania finansowe i dyspozycyjność. To, o co przeważnie pytają telefonicznie, załatwili formularzem po prostu.

Jakiś czas później zadzwonili, bo chcieli zaprosić na rozmowę. W siedzibie firmy spotkałam się z osobą z HR i z managerem wszystkich konsultantów. Pierwsze pytanie już mnie zastrzeliło - co wiesz o firmie? No niby coś wiem, ale oni oczekiwali konkretów. Potem miałam powiedzieć wszystko co wcześniej ujęłam w formularzu. Ostatnie pytanie/zadanie też było dobre - przekonaj nas, że jesteś najlepszą kandydatką. Rozmowa ok, ale trzeba być gotowym na różne dziwne sytuacje.