BEST S.A.

3.5Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O BEST S.A.

BEST działa na rynku od 1994 roku, kiedy powstała pod nazwą BEST Przedsiębiorstwo Handlowe i zajmowała się głównie produktami kredytowymi. Od 2002 roku firma skupiła się na działalności windykacyjnej oraz na zarządzaniu portfelami wierzytelności - obecnie to jeden z największych przedsiębiorców tego typu w Polsce. BEST jest również członkiem i jednocześnie współzałożycielem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Nie jest tak źle jak piszecie

2016-03-06
anonimowo
Ktoś napisał o archaicznych rozwiązaniach... no tak, sporo w tym jest prawdy, moglibyśmy pracować na nowych fajnych technologiach a pracujemy na... ehh szkoda gadać.

Z awansem nie jest tak źle jak piszecie, a przynajmniej ja mam inne spojrzenie, no ale okej. W każdym razie w firmie jest nieco chaotycznie i są problemy z zarządzaniem, ale z drugiej strony takie marudzenie jest bez sensu, dostajecie fajne pieniądze za tę robotę, więc weźcie się w garść zamiast płakać jak małe dziewczynki ;)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Konsultant (Praca)

2016-01-07
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: ElblągTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Testy online
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz