BEST S.A.

Finanse / Ekonomia

O BEST S.A.

BEST S.A. to jedna z wiodących firm na polskim rynku usług finansowych. Posiadamy siedziby w dwóch lokalizacjach: w Gdyni oraz w Elblągu. Zatrudniamy ponad 600 osób dając im możliwość rozwoju w różnych kierunkach. Razem tworzymy dynamiczną organizację o ciekawych perspektywach, a naszym pracownikom zapewniamy udział w nowatorskich i wysokospecjalistycznych projektach, ale także możliwość realizacji swoich pasji i zainteresowań.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Nie jest tak źle jak piszecie

2016-03-06
anonimowo
Ktoś napisał o archaicznych rozwiązaniach... no tak, sporo w tym jest prawdy, moglibyśmy pracować na nowych fajnych technologiach a pracujemy na... ehh szkoda gadać.

Z awansem nie jest tak źle jak piszecie, a przynajmniej ja mam inne spojrzenie, no ale okej. W każdym razie w firmie jest nieco chaotycznie i są problemy z zarządzaniem, ale z drugiej strony takie marudzenie jest bez sensu, dostajecie fajne pieniądze za tę robotę, więc weźcie się w garść zamiast płakać jak małe dziewczynki ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
  • Wyjazdy integracyjne
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Konsultant (Praca)

2016-01-07
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: ElblągTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Testy online
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po wysłaniu dokumentów dostałam mailową prośbę o wypełnienie dodatkowego formularza. W formularzu dopytywali przede wszystkim o doświadczenie, trzeba było dokładnie wyjaśnić co się robiło na każdym wcześniejszym stanowisku. Chcieli też poznać oczekiwania finansowe i dyspozycyjność. To, o co przeważnie pytają telefonicznie, załatwili formularzem po prostu.

Jakiś czas później zadzwonili, bo chcieli zaprosić na rozmowę. W siedzibie firmy spotkałam się z osobą z HR i z managerem wszystkich konsultantów. Pierwsze pytanie już mnie zastrzeliło - co wiesz o firmie? No niby coś wiem, ale oni oczekiwali konkretów. Potem miałam powiedzieć wszystko co wcześniej ujęłam w formularzu. Ostatnie pytanie/zadanie też było dobre - przekonaj nas, że jesteś najlepszą kandydatką. Rozmowa ok, ale trzeba być gotowym na różne dziwne sytuacje.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz