Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Partner Serwis Sp. z o.o.

Przemysł / Produkcja, Handel i Usługi, Zarządzanie projektem
brak

O Partner Serwis Sp. z o.o.

Partner Serwis to profesjonalna i kompletna obsługa serwisowa dla przemysłu. Firma świadczy najwyższej jakości szeroki zakres usług serwisowych dla przemysłu, umożliwiając swoim Klientom koncentrowanie się na prowadzeniu działalności podstawowej i planowaniu rozwoju.


Firma Partner Serwis działa na rynku od 2002 roku i obecnie składa się z siedmiu oddziałów: Legnica, Gdańsk, Wrocław, Dąbrowa Górnicza, Kwidzyn, Elbląg i Olsztyn – świadczących usługi serwisu przemysłowego i zatrudniających łącznie ok. 500 osób.


Główną działalnością Partner Serwis jest szeroko rozumiana obsługa produkcji firm przemysłowych. Nasze usługi wykonujemy zarówno w naszych warsztatach jak i bezpośrednio u Klientów. Nasza oferta jest tak skonstruowana i rozwijana, aby móc pomagać Klientom w utrzymaniu w ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych.

 

Firma poprzez Centra Dystrybucji w Kwidzynie i Gdańsku sprzedaje silniki elektryczne i elementy automatyki czołowych światowych producentów. Firma przeprowadza również audyty z zakresu urządzeń EE, urządzeń dźwignicowych i napędów regulowanych.


Ponadto firma jako jedyna w kraju produkuje rozruszniki wiroprądowe WIRLEG własnej konstrukcji, które zostały dopuszczone do pracy w górnictwie i uznane zostały za prekursorskie i innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie ciężkich rozruchów silników elektrycznych.


Poznaj pełną ofertę i dowiedz się więcej na:

www.grupapartner.pl