Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Wawel SA

O Wawel SA

Wawel SA swoje początki miała ponad 100 lat temu. Jako znany i ceniony lider branży słodyczy w Polsce wie, jak efektywnie rozwijać się w każdej dziedzinie. Dzięki sprawnej współpracy wszystkich działów firmy produkujemy wyjątkowe produkty, które sprzedawane są na w ponad 40 krajach na pięciu kontynentach. Stawiamy na innowację i nie spoczywamy na laurach – wprowadzamy pionierski projekt z miany receptur wszystkich naszych słodyczy, uwzględniający tylko „Dobre Składniki” i produkujemy je w jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie. 

To zaangażowanie i energia naszych Pracowników pozwala nam z sukcesem łączyć tradycję z ciągłą chęcią zmian i poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań. Wawel to nie tylko dobre słodycze, to także miejsce pracy, w którym wspólnie z Pracownikami chcemy czynić prawdziwe dobro i inspirować do tego innych. Dlatego angażujemy się społecznie i tworzymy wysokiej jakości słodycze tylko z dobrych składników, które wprawiają w dobry nastrój, w myśl naszej misji „czujesz się dobrze, czynisz dobrze”. Dołącz do nas i przekonaj się, że kiedy czujesz się dobrze, również pracujesz dobrze!

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Zebrałem bardzo ciekawe doświadczenia

Przedstawiciel handlowy
Jako przedstawiciel handlowy firmy Wawel nauczyłem się naprawdę dużo. Ułatwiała mi to m.in. współpraca z doświadczonymi specjalistami, przyglądając się ich działaniom sam mogłem się wiele nauczyć. W pracy panowała miła atmosfera, a to coś, na co bardzo zwracam uwagę. Godziny pracy były dla mnie bardzo wygodne, miałem sporo czasu na swoje zajęcia. Poprawiłbym trochę wynagrodzenie, nie było złe, ale zawsze przyjemniej pracuje się za większe pieniądze.
Polecam pracę w Wawel, jak dla mnie, nie jest źle!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Przedstawiciel Handlowy (Praca)

  Branża: FMCGMiejsce: EłkTermin rozmowy: 1.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Wiedza o Firmie
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Dla mnie ta rozmowa była bardzo łatwa. Przede wszystkim już dobre kilka lat pracowałam jako przedstawiciel handlowy, więc miałam doświadczenie w tym temacie. Spotkanie odbywało się w kawiarni, a nie w przestrzeni biurowej, może też dlatego bardziej przypominało pogawędkę przy kawie. Najpierw oczywiście rozmawialiśmy o stanowiskach, na których pracowałam do tej pory. Miałam opowiedzieć coś o sobie, w domyśle o zakresie obowiązków w obecnej (jeszcze) i wcześniejszych pracach.

  Później pytali jeszcze o obsługę komputera, telefonu z Androidem i o oczekiwania wobec tej pracy. Pod koniec miałam wziąć udział w krótkiej scence sprzedażowej (bardzo prostej). Wydaje mi się, że podeszli do sprawy mało profesjonalnie, ale za to było wyjątkowo sympatycznie.